3700 TL laptop önerisi

Bütçe
3700

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Düşük bütçede bir laptop arıyorum. YKS çalıştığım için ders vs izleyip not alabileceğim, küçük de olsa oyunlarda takılabileceğim (CS, MC vs) mümkünse büyük ekran 17/16 inch bir laptop arıyorum.

Bütçe maksimum 3700₺. 2. el veya 0 fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata büyük ekran zor bunlara bakabilirsiniz.

Bu fiyata büyük ekran zor bunlara bakabilirsiniz.

Teşekkürler.

Yani en iyi bu var
Bu da ne kadar işini görür bilmem ama bu devirde 5000TL'den aşağı adam gibi PC yok.

Teşekkürler.

Bende 1 Adet buldum MSI 17.3 inch 120 SSD Samsung 1 TB HDD 8 GB DDR4 RAM GTX 850 ve RGB klavyeli klavyede tozlanma varmış sadece onun dışında sorun yok diyor elden 3700₺.

Alınır mı sizce?

Knk bence bunu alacağına arkadaşların attığı sıfır PC lere yönelmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
İşin kötü tarafı 4 GB ram yine yeterli olacaktır da yapmak istediği işler için ama CS oynatır mı onu bilemedim ama sonuçta 11.nesil ne kadar i3 olsa da.

Teşekkürler.

Teşekkürler.

Bende 1 Adet buldum MSI 17.3 inch 120 SSD Samsung 1 TB HDD 8 GB DDR4 RAM GTX 850 ve RGB klavyeli klavyede tozlanma varmış sadece onun dışında sorun yok diyor elden 3700₺.

Alınır mı sizce?
Hımm bı gidip görmek lazım. Fiziksel bı sıkıntısı var mı? Onu da geçtim donanımsal bir sıkıntısı da olabilir.Ama şans vermeye değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı