3000-3700 TL Oyun İçin Monitör Önerisi

burak352352

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi monitör lazım sistemimde ekran kartım biraz eski onu değiştireceğim GTX 960 var RTX 2070 falan almayı düşünüyorum RTX2070 baz alınarak bir monitör önerisinde bulunursanız sevinirim genelde FPS oyunları oynuyorum R6 CS GO PUBG gibi özellikle CS GO'da yüksek ligleri de gördüm piyasa da çok fazla monitör var bayağı kararsız kaldım açıkcası bu arada bu ekran titreme olayı özellikle oyunlarda ateş ederken beni çok rahatsız ediyor 60Hz monitörüm var oyun oynamaktan soğutuyor beni yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirttiğim gibi monitör lazım sistemimde ekran kartım biraz eski onu değiştireceğim GTX 960 var RTX 2070 falan almayı düşünüyorum RTX2070 baz alınarak bir monitör önerisinde bulunursanız sevinirim genelde FPS oyunları oynuyorum R6 CS GO PUBG gibi özellikle CS GO'da yüksek ligleri de gördüm piyasa da çok fazla monitör var bayağı kararsız kaldım açıkcası bu arada bu ekran titreme olayı özellikle oyunlarda ateş ederken beni çok rahatsız ediyor 60Hz monitörüm var oyun oynamaktan soğutuyor beni yardımcı olursanız sevinirim
CS GO için önerim zowie, PROF. CS GO oyuncularının büyük bir kısmı bu markayı kullanıyor + ben de kullanıyorum çokta memnunum ancak 2070 için 2K farklı monitörler de bulunabilir. Ben CS GO için şiddetle zowie öneririm

Biz böyle fiyatlara monitör önerisine açık değiliz. Millet o fiyata bilgisayar topluyor. 😅
Şaka bir yana tercihim marka olarak; Asus ve ya ViewSonic olmasından yana. Eğer bu bütçe dahilinde alacaksanız 240Hz monitör olur diye düşünüyorum. Ama bana soracak olursanız o kadar para vermeye gerek yok 1ms 144Hz güzel bir monitör işinizi görecektir.

Zowie kullanmalarının sebebi sponsor oldukları için. ViewSonic sponsor ViewSonic'i, AOC sponsor olsa AOC'u kullanırlar. 1080p 144 Hz 1 ms monitörlerin hepsi neredeyse aynı.
maalesef öyle değil profesyonel oyuncular cs go turnuvalarında kendileri seçiyor monitörü o major turnuvalarda kendi istedikleri ortak monitör ile oynuyorlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı