3000 - 4000₺ bisiklet önerisi

TheNightFuRy

Hectopat
Merhaba, belirttiğim bütçede bisiklet arıyorum.
Boy; 1,90 kilo; 87.
Şehirde kullanacağım.

İki farklı model dikkatimi çekti:

Sizce hangisini almalıyım? Farklı tavsiyeniz varsa, önerilere açığım.

Merhaba, belirttiğim bütçede bisiklet arıyorum.
Boy; 1,90 kilo; 87.
Şehirde kullanacağım.

İki farklı model dikkatimi çekti:

Sizce hangisini almalıyım? Farklı tavsiyeniz varsa, önerilere açığım.

Decathlon'un nasıl bir fiyat politikası var anlamış değilim. Aşırı pahalıya satıyor o bisikleti.
Şehirde kullanacaksan kesinlikle dağ bisikleti önermiyorum. Seri ve konforlu değil. Bu sebepten ötürü "yol bisikleti" öneririm. Kilon ve boyundan ötürü dağ bisikleti senin ağırlığın ile birlikte çok hantal kalacak.
Önerdiğim bir ürün. Örnek olarak bu bisikleti inceleyebilirsin. İnternetten satış yapan ve avm markası olmuş mağazalardan uzak durmanı öneririm. İstanbul'da yaşıyorsan Fatih bisikletçiler yer alt geçidi var oraya gidebilirsin yada Doğubank arkası bisikletçilerine gidebilirsin.
Decathlon fiyatına çok çok iyi ürünleri bu tarz esnaflardan alabilirsin.

Decathlon'un nasıl bir fiyat politikası var anlamış değilim. Aşırı pahalıya satıyor o bisikleti.
Şehirde kullanacaksan kesinlikle dağ bisikleti önermiyorum. Seri ve konforlu değil. Bu sebepten ötürü "yol bisikleti" öneririm. Kilon ve boyundan ötürü dağ bisikleti senin ağırlığın ile birlikte çok hantal kalacak.
Önerdiğim bir ürün. Örnek olarak bu bisikleti inceleyebilirsin. İnternetten satış yapan ve AVM markası olmuş mağazalardan uzak durmanı öneririm. İstanbul'da yaşıyorsan Fatih bisikletçiler yer alt geçidi var oraya gidebilirsin ya da doğubank arkası bisikletçilerine gidebilirsin.
Decathlon fiyatına çok çok iyi ürünleri bu tarz esnaflardan alabilirsin.

İstanbul'da yaşamıyorum, İzmir'de yaşıyorum. Teşekkürler öneri için araştıracağım bu bisikleti.

Hocam ben 2 yıldır St540 kullanıyorum, 2 Bin TL'ye almıştım.
Genelde dağda hunharca, şehiriçi işkence gibi kullandım. Cahilce davranıp bakımını yapmadım ve bu yüzden ön ve arka göbeklere zarar verdim biraz.
Maşası gayet kaliteli, 4 -5 defa 2m drop'a katlandı, halen daha sorunsuz.
Bence şuan en iyi seçenek St540 olabilir.
-Ayrıca üstteki attığınız bisiklet aşırı dandik.

Geri
Yukarı