3000-4000 TL 2. el laptop

Bütçe
3000-4000
Ofis laptopu olarak kulllandığım pcmle aynı sisteme sahip söylediğin oyunlardaki performansını söyleyem.
Benim sistemim: Intel i5-3210M, GT610M+Intel HD Graphics 4000, 12 GB RAM.
CS:GO imkansız zevk alamazsın Max 30FPS gördüm ve durduk yere drop yiyor (640x480 ya da 900x600 olmasına rağmen) yani rank kasmak istiyorsan imkansız.
Minecraft'ta çok performans alamadım 60 alıyorum ama durduk yere drop yeme sıkıntısı var (dünya açarken ya da servere girerken delilerce kasıyor 5-10 FPS falan oluyor) eğer arkadaşlarınla bir svde oynayacaksan FPS yönünde sıkıntı yaşamazsın çünkü yük servere veriliyor ama kendin save açıp kasacaksan hafif droplar yiyebilirsin. Bu PC'de bayağı oyun denedim daha sormak istediğin oyun varsa sorabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamak istediğim oyunlar sadece bunlar. Yine de teşekkürler.

4-5 bin bandında 2. el CS:GO oynatacak laptop önerebilir misiniz daha sonra masaüstü toplayacağım beni 5 ay idare etse yeterli.

Oynamak istediğim oyunlar sadece bunlar. Yine de teşekkürler.

4-5 bin bandında 2. el CS:GO oynatacak laptop önerebilir misiniz daha sonra masaüstü toplayacağım beni 5 ay idare etse yeterli.
imkansız denilebilir valla hazine bulsan bile 45fps görebilirsin o fiyata gibi geliyor

Tamamdır bu laptop Windows 10 işletim sistemi çalıştırabilir değil mi? Hiç bilgim yok bu yüzden soruyorum.
Nerdiyse 2. Senedir W10 kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım

Sağ ol nasıl çözüldü olarak işaretleyebilirim konuyu?
rapor kısmından bulabilirsin, bide laptop modelini söyler misin benimkiyle aynı olabilir çünkü ona göre bir kaç eksi ve artısını söylicem :d

evet bu bilgisayar öncekinden daha iyi bunu almanı öneririm ama gene performans testi videolarını izlemeni öneririm

Geri
Yukarı