3000-4500 TL arası monitör önerisi

Bütçe
3000-4500

ludwig1301

Decapat
Merhaba arkadaşlar, 3000-4500 TL arası monitörler önerebilir misiniz? Ekran kartım 6600XT o yüzden 23,8 veya 24 inç yeterli diye düşünüyorum. Oyun odaklı bir monitör önerirseniz sevinirim. Hikayeli oyunlar da oynuyorum Rocket League, CS:GO gibi rekabetçi oyunları da. Araştırdığım zaman 2 önerilen monitör buldum bu monitörler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu 2 monitörden daha iyi varsa önerirseniz memnun olurum.

- Lenovo G24-20 Monitör

- GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA

Lenovo G24-20 de CW sorunu var diyorlar. Gigabyte G24F-2 modeli gayet güzel. Yakın zamanda bir dostuma da aldırdım. Kendim de AOC 24G2SPU modelini kullanmaktayım o da çok güzel bir modeldir.

Lenovo G24-20 de cw sorunu var diyorlar. Gigabyte G24F-2 modeli gayet güzel. Yakın zamanda bir dostuma da aldırdım. Kendim de AOC 24G2spu modelini kullanmaktayım o da çok güzel bir modeldir.

Şimdi kullandığım monitör aşırı kötü olduğundan ne alırsam alayım gözüme iyi gelecek muhtemelen. Ben aslında G24F-2 almak istiyorum hem çok övülen bir model hem de ekran kartım için yeteceğini düşünüyorum. Ek olarak FreeSync özelliği de var.

Şimdi kullandığım monitör aşırı kötü olduğundan ne alırsam alayım gözüme iyi gelecek muhtemelen. Ben aslında G24F-2 almak istiyorum hem çok övülen bir model hem de ekran kartım için yeteceğini düşünüyorum. Ek olarak FreeSync özelliği de var.
4.5K edecek bir model değil, 3.7K falan ideal. Üstteki Omen 25i'yi alabilirsin. Hem FreeSync Premium hem de Gsync destekli.

4.5k edecek bir model değil, 3.7k falan ideal. Üstteki Omen 25I'yi alabilirsin. Hem FreeSync Premium hem de G-SYNC destekli.

Evet maalesef 4500 TL olmuş fiyatı. 26 Mart civarında 3500'e düştüğü an almam lazımdı... Sizin attığınız Omen 25'in herhangi bir sorunu kronik arızası var mıdır?

Pivot özelliği yok. Gigabyte veya stok bulabilirseniz AOC gayet güzel modeller.

Pivot özelliği aradığım bir özellik değil aslında zaten şu anki masam genişçe bir masa olmadığından monitörün sığması yeterli. Şu an HP W1907v kullanıyorum ve inanılmaz kötü bir monitör ancak kaç senedir götürüyor beni. Alacağım monitörü 1. ekran bu HP'yi de 2. ekran olarak kullanmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı