3000-5000 Civarı PC toplama

Bütçe
3000-5000

NihatBurak456

Decapat
Kendime sistem toplamak istiyorum ama bir türlü karar vermedim. En çok oynadığım oyunlar şöyle; GTA V, CS:GO, PUBG Lite ve piyasada yeni çıkan oyunları da oynamak istiyorum. Benim aklımdaki sistem bu şekilde ama sizinde sistem tavsiyeleriniz olursa seve seve bakarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime sistem toplamak istiyorum ama bir türlü karar vermedim. En çok oynadığım oyunlar şöyle; GTA V, CS:GO, PUBG Lite ve piyasada yeni çıkan oyunları da oynamak istiyorum. Benim aklımdaki sistem bu şekilde ama sizinde sistem tavsiyeleriniz olursa seve seve bakarım.
Bana baktığınız sistem iyi gibi geldi bence alabilirsiniz oyunları da akıcı şekilde oynatabilirsiniz.

Kasa ve SSD'yi değiştirin, anakartı B450 olan sistemlere yönelin, işlemciyi 1600 AF tercih edin, RAM 16 GB olsun, alacağınız ekran kartını iyice araştırın, bakın ısınma sorunu var mı, ona göre alın.

Kasa ve SSD'yi değiştirin, anakartı B450 olan sistemlere yönelin, işlemciyi 1600 AF tercih edin, RAM 16 GB olsun, alacağınız ekran kartını iyice araştırın, bakın ısınma sorunu var mı, ona göre alın.

Ailem laptop al üniversitede de kullanırsın diyor. Yukarıdaki laptop GTA V gibi oyunları sizce nasıl oynatır ve yeterli bir sistem mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı