3000 TL telefon önerisi

Bütçe
3250
Açıkçası ben 6 yıldır Samsung kullandım ve en son a 30 kullanmıştım Apple kullanınca anlıyor insan farkı. Bilmeden konuşmayın iPhone kullanın deneyimleyin sonra gelin yorum yapın.
A30 kullanıp iPhone övmek fanboyluktan başka bir şey değil. Amiral gemisi modelleri amiral gemisi cihazlarla karşılaştıracaksın. Bilmeden konuşan biri varsa o da sensin. Neyin ne olduğunu da gayet iyi biliyorum. Kendinle karıştırma beni.
Arkadaşımda kullanıyor kamerası iyi çekiyor.
Müthiş bilgilerin burada da devam ediyor. Redmi 9 kamera olarak vasat telefon hele de bu fiyattaki modellere göre.

Açıkçası ben 6 yıldır Samsung kullandım ve en son a 30 kullanmıştım Apple kullanınca anlıyor insan farkı. Bilmeden konuşmayın iPhone kullanın deneyimleyin sonra gelin yorum yapın.

Xiaomi Redmi 9 4/64 GB Akıllı Telefon Gri : Amazon.com.tr
Arkadaşımda kullanıyor kamerası iyi çekiyor.
Şaka mı bu? Karşılaştırman açısından söylüyorum bir kuzenim Galaxy S6 Edge Plus diğeri İphone 6s kullandı. İki telefonda 3 yıl gibi sürede ne kasma nede yavaşlama sorunu yaşadı. Bu arada S6 Edge Plus 2k panel kullandığı için belli bir süre sonra batarya kullanımını biraz arttırıyordu. Kısacası aynı segment iki cihazı karşılaştırmak daha doğru olur. Bana göre S6 Edge Plus daha iyi bir cihaz tabi bu birazda tercih meselesi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı