3000 lira telefon önerisi

Biraz bütçenizi aşıyor ama Redmi Note 9 Pro önerimdir.
2 yıldır kullanıyorum "1" kez sorun yaşamadım.

Vodafone üzerinde yok galiba.

Ayrıca Redmi Note 9 Pro serisi genel olarak fazlasıyla yazılım sıkıntısı yaşamış/yaşayan bir seri.

Siz yaşamamış olabilirsiniz fakat yaşayan ve şikayet eden çok fazla kişi var gerek internette gerek kendi çevremde.

Teşekkürler fakat bütçeyi aşıyor. Çok fazla vade farkı koymuşlar, vade farkıyla birlikte 3500 olursa belki olabilir.

Hocam açıkçası orada alınabilecek tek 1 model var, geri kalanı çöp kovasından farksız.

Ama işte o modelde bütçeyi çok aşıyor.

Bu telefon nasıldır sizce?

3500 TL asla verilmez.
@AyarsıZZ hocam Vodafone üzerinden alacaksanız başka cihaz yok...

A21s öneriyorum mecbur, başka seçenek yok çünkü.

Vodafone üzerinde yok galiba.

Ayrıca Redmi Note 9 Pro serisi genel olarak fazlasıyla yazılım sıkıntısı yaşamış/yaşayan bir seri.

siz yaşamamış olabilirsiniz fakat yaşayan ve şikayet eden çok fazla kişi var gerek internette gerek kendi çevremde.

"Fazlasıyla" "çok fazla kişi" söylemlerinize katılmıyorum.
Benim çevremde 4 adet Xiaomi kullanıcısı var.
İkisi 9 Pro diğerleri 8, aramızdan kimse sorun yaşamadı.
Tabii ki yine, ben ve çevremdekiler sorun yaşamadı diye her ürün sorunsuz olacak diye bir şey yok ancak halihazırda kullandığım telefon bir Note 9 Pro ve çok memnunum.
Dolayısıyla bu telefonu önerirken çekinmem.
Yine de alıcı ne isterse tabii ki de o.

A21s alınmaz. Ekranı tuşlu telefonlardan da kötü.
https://www.epey.com/akilli-telefon.../general-mobile-gm-9-pro_samsung-galaxy-a21s/ Öylesine karşılaştırma yapayım dedim. 3 yıllık GM 9 Pro 2 kat daha iyi. Amacım GM 9 Pro önermek değil. Bu zamanda alınmaz.
Peki Xiaomi Redmi 9T nasıldır? Alıp, yıllarca kullanacağım için baştan iyisini alayım diyorum.
Güzel telefon fakat sizi 2 yıldan sonra götürmez. Redmi'lerin ortak sorunu. Bence siz A32'ye de bakın.

Geri
Yukarı