3000 lira altı telefon tavsiyesi

Hangisi?

• Samsung A8 2018

• Xiaomi Red Mi Note 5

• Huawei P20 lite

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Anlamak zor değil orta segmentte bir telefon.Parasını hak etmiyor diye boşa demiyorum,verdiğin para güncelliğine ve tasarımına gidiyor.
Peki, Honor Play nasıldır sizce. Samsung S7 Edge ve Note FE bulunduğum şehirdeki Teknosa ve Vatan'da yok (İnternet sitelerinde satışta değildi), internetten Honor Play'da alabilirim, P20 Pro içerisindeki CPU, GPU ve chipset sahip.

3000 lira altında bir telefon arıyorum. Nokia 8 ve Sony XZ1 demeyin lütfen, pek beğenmedim görünüşlerini. Ve arada kaldıklarım arasında anket yapmak istedim, ayriyeten farklı önerilere de açığım.
Kamera çok önemli değil, tasarımı ve performansı, biraz da batarya ömrü önemli.
A8 2018 o parayı hak etmiyor. HTC u 11 bakın veya xiaomi mi6,nokia 8(yakından inceleyin netteki gibi gözükmüyor)

A8 2018 o parayı hak etmiyor. HTC u 11 bakın veya xiaomi mi6,nokia 8(yakından inceleyin netteki gibi gözükmüyor)
Merhabalar, A8'i düşünmüyorum zaten artık ama anketi düzeltmedim. Nokia 8'in tasarımı beğenmedim, Mi 6 bütçemi biraz aşıyor ve garantisi yok. Honor olay, olmadı p20 lite alacağım. Play içime yattı ama bakacağım.
Alınır fiyatına göre uygun geldi bana.
Bu play'da yüz tanıma var mıdır, performansı nasıldır bilginiz var mı? Vatan'da P20 lite maalesef 3300 olmuş, bu parayı asla vermem ona.

Merhabalar, A8'i düşünmüyorum zaten artık ama anketi düzeltmedim. Nokia 8'in tasarımı beğenmedim, Mi 6 bütçemi biraz aşıyor ve garantisi yok. Honor olay, olmadı p20 lite alacağım. Play içime yattı ama bakacağım.

Bu play'da yüz tanıma var mıdır, performansı nasıldır bilginiz var mı? Vatan'da P20 lite maalesef 3300 olmuş, bu parayı asla vermem ona.
Honor play işlemci harici iyi bir telefon değil, lite serisi desen tamamen parasını hak etmiyor. 3050 tl çıkabilirseniz lg v30+ alın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı