3000 lira telefon önerisi

Hangi Marka ?

• Xiaomi

• Samsung

• Huawei

• Oppo

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Raden

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Instagram, snapchat gibi uygulamaları kullanıyorum genelde yani kamera çok önemli. Onun dışında dizi/film izleyeceğim için ekran çözünürlüğü ve boyutu bunun yanında batarya kapasitesi benim için önemli. Bu fiyat bandında şu an alabileceğim bir telefon sizce?

Dostum seninle neredeyse aynı sorunu yaşıyorum bana da Note 8 Pro oneriyorlar ona da bakabilirsin ya da benim yaptığım gibi biriktirmeye devam edip en az 5 yil yazılım desteği sunan iPhone SE 2020 bakabilirsin.

Dostum seninle neredeyse aynı sorunu yaşıyorum bana da Note 8 Pro oneriyorlar ona da bakabilirsin ya da benim yaptığım gibi biriktirmeye devam edip en az 5 yil yazılım desteği sunan iPhone SE 2020 bakabilirsin.
iPhone istemiyorum ya android olsun
9T bütçeni aşıyor. M31 modeline bakabilirsin. Nova 5T modeli de var kamera ve performans olarak M31 modelinden daha iyi. Ekran ve batarya konusunda M31 modelinden geride.
Çok bi fiyat farkı yok aslında 9T güzelse tercih edebilirim. Sanırım Xiaomi alıcam.

9T bütçeni aşıyor. M31 modeline bakabilirsin. Nova 5T modeli de var kamera ve performans olarak M31 modelinden daha iyi. Ekran ve batarya konusunda M31 modelinden geride.
Nova 5T 3000 lira bandında bir ürün değil ki. Huawei yerine Xiaomi tercih etmesi daha mantıklı. Huawei orta segment telefonada aynı işlemciyi koyuyor giriş seviyesi telefonada aynı işlemciyi koyuyor. Xiaomi Mi 9T bu fiyat bandında en iyisi. Ha Oppo Reno 2Z'de var tasarımı daha güzel ama perfonmans olarak Xiaomi.

Yeni konular

Geri
Yukarı