3000 serisi Ti beklenir mi?

Morgan

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhabalar dün biliyorsunuz 3000 serisi tanıtıldı, sizce Ti modeller ne zaman çıkar ve beklemeye değer mi?

Bende 3090 veya 3080 düşünüyorum fakat Ti modeller ne zaman çıkar çıktığında fiyat uçurum olmazsa pişman olacağımı biliyorum.

Bence beklenmez hocam. İlk çıktığı gibi almak en avantajlısı. Neden derseniz, diyelim 1 sene sonra çıktı ''Ti'' kartlar ondan 1 sene sonra da 4000 serisi gelecek. Bu yüzden alacaksanız şimdi alın derim. Kurun nasıl değişebileceğinden hiç bahsetmeyeceğim bile.

Ti serisinin çıkması için en az 1 yıl var. Sisteminiz iyiyse beklenebilir. Yeni sistem lazımsa 3000 serisi çıkınca 2000 serisinin ikinci el fiyatları düşebilir.

Ben bu sene fen lisesini kazandım oraya gideceğim de, yeni PC alacağım almıyorum. 3000 serisini bekliyorum sonra pişman olmamak için.
Bence beklenmez hocam. İlk çıktığı gibi almak en avantajlısı. Neden derseniz, diyelim 1 sene sonra çıktı "Ti" kartlar ondan 1 sene sonra da 4000 serisi gelecek. Bu yüzden alacaksanız şimdi alın derim. Kurun nasıl değişebileceğinden hiç bahsetmeyeceğim bile.

Sanmıyorum 2 yıl sonra da 4000 serisinin çıkacağını günümüze göre maksimum 3-4 yılı vardır.

Bence beklenmez hocam. İlk çıktığı gibi almak en avantajlısı. Neden derseniz, diyelim 1 sene sonra çıktı "Ti" kartlar ondan 1 sene sonra da 4000 serisi gelecek. Bu yüzden alacaksanız şimdi alın derim. Kurun nasıl değişebileceğinden hiç bahsetmeyeceğim bile.

Bende ondan korkuyorum hocam 3090 14bin TL belki bir ay sonra 25 bin olacak beklemesine beklenir ama fiyatlar alır başını gider.

Geri
Yukarı