3000 TL 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
3000

marvolo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Monitör almaya karar verdim. En fazla 3000TL olacak şekilde bana monitör önerebilir misiniz? 144Hz ve uzun ömürlü olması yeterli benim için. Genel olarak Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum, ona göre bir şeyler olursa sevinirim.

Az daha çıkıp,
Alınabilir. Alternatifler vardı, Aklımda değil şuan.

Bütçeni biraz çıkartabilsen 3.5'a IPS panelli lenovo veya acer önerilebilir ama o kadar çıkamam dersen https://www.hepsiburada.com/samsung...g300nuxuf-pm-HBC000016HL8K?magaza=Hepsiburada
bir çok ürün var ama VA panel olduğu için ghosting sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Ama bütçe yoksa yapacak bir şey yok en çok tercih edilen ürünlerden birini seçin. Genelde bu bütçelerde 3.5'a çıkıp Lenovo g24-20 veya Acer Nitro XV242y... modelini önerebilirim. Ekrandan ses gelme gibi bir sorunu olabiliyor ama ghostinge tercih edilebilir.

@ikseroo hocamın attığı monitöre bakın. Öneririm. Çok şahane bir monitör değil ama bütçe daha iyileri için yetersiz olduğu için önermek zorundayız.

@One Way Trigger hocam sizden bunu beklemiyordum, aşırı derecede ghosting sorunu olan monitörü önermişsin, alınmaz.

Diğer Rampage olanı daha kötü Odyssey G3 modelinden.

Geri
Yukarı