3000 TL 2K monitör önerisi

Kayrotti

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Maksimum 3000 TL bütçe ile 2. bir monitör almak istiyorum. Hali hazırda AOC 24G2U kullanıyorum ve gayet memnunum fakat 2. bir monitöre ihtiyaç duymaya başladım. Programlama dersleri için bir yanda ders bir yanda programı açma, hikaye tabanlı oyunları oynarken kullanma, dizi izleme, Discord, Spotify gibi uygulamaları kullanmak için 2. monitör almayı düşünüyorum. Aklımda spesifik bir model yok o yüzden önerilerinize açığım. :) :)

Maksimum 3000 TL bütçe ile 2. bir monitör almak istiyorum. Hali hazırda AOC 24G2U kullanıyorum ve gayet memnunum fakat 2. bir monitöre ihtiyaç duymaya başladım. Programlama dersleri için bir yanda ders bir yanda programı açma, hikaye tabanlı oyunları oynarken kullanma, dizi izleme, Discord, Spotify gibi uygulamaları kullanmak için 2. monitör almayı düşünüyorum. Aklımda spesifik bir model yok o yüzden önerilerinize açığım. :) :)

Vallahi 3K bütçe ile Gamepower ıntense X60 alınabilir 2 hafta önce baksaydın 2.7k idi ):

Şunu da söyleyeyim monitörün 144Hz 1ms curved özelliklerinde olması gerekmiyor rekabetçi oyun oynamayacağım için. 60-75Hz 3-4-5ms gibi özelliklerde olup renk doğruluğu gibi özelliklerin daha iyi olmasını tercih edebilirim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı