3000 TL Altı Cihaz Önerisi

Bende Redmi Note 7 var şarjı çok gidiyor kamerası da güzel. Ama panelinde Ghost screen oluştu. Bazı Xiaomi telefonlarda panel yüzünden belirli bir süre sonra bu oluyormuş. Panelin ismini tam hatırlamıyorum alacaksan araştır bu konuyu.

Redmi note 9 Pro alın. O olmazsa Redmi note 8 pro alın. O olmazsa Redmi note 8 alın. O da olmazsa Redmi note 9 alın. Oppo reno2 Z ve Realme 6 da incelenebilir. M31 e de bakın.

Bende Redmi Note 7 var şarjı çok gidiyor kamerası da güzel. Ama panelinde Ghost screen oluştu. Bazı Xiaomi telefonlarda panel yüzünden belirli bir süre sonra bu oluyormuş. Panelin ismini tam hatırlamıyorum alacaksan araştır bu konuyu.
Evet, biliyorum. Benim Redmi Note 6 Pro'mda mevcut bu sorun. Tianma panel yüzünden oluyor maalesef :)
Redmi Note 9S'e de bakabilirsiniz biraz daha uygun 9 Pro'ya göre. Mediatek işlemci yerine Snapdragon var hem.
Kardeşimde Redmi Note 8 Pro var, Mediatek'e güvenimi sağladı fakat şimdi de aklıma 1080p 60FPS desteği olmaması takıldı.
Aslında değmez. Bütçe kısmak istiyorsanız Redmi Note 9 size göre ideal.
Teşekkür ederim yorumlarınız için :)
Redmi note 9 Pro alın. O olmazsa Redmi note 8 pro alın. O olmazsa Redmi note 8 alın. O da olmazsa Redmi note 9 alın. Oppo reno2 Z ve Realme 6 da incelenebilir. M31 e de bakın.
M31'e baktım. Diğer cihazlara göre performans olarak daha geride kalıyor. Realme 6'yı inceledim. Cihaz gayet iyi, fiyatı düşerse alınabilir. Redmi Note 9 Pro alacak gücümüz var fakat zorlamak istemiyorum maalesef. Yine de en mantıklısı Redmi Note 9S ve Redmi Note 9 arasında gidip gelmek.

Parlaklığı yüksek kullanırsan S20 ULTRA'da dahi oluyor. Amoled panelle alakalı. Onun önüne geçemezsin ama çoğu firma ghost screen'i garanti kapsamında sayıyor.
Yine de en mantıklısı Redmi Note 9S ve Redmi Note 9 arasında gidip gelmek.
Aralarındaki fark Note 9S'de hızlı şarj 15W, Note 9 Pro'da 30W. Yani Note 9 Pro 2 kat hızlı şarj oluyor. Redmi Note 9S 1 buçuk saatte şarj oluyorsa, Redmi Note 9 Pro 45 dakikada fulleniyor.

Geri
Yukarı