3000 TL Curved kavisli monitör önerisi

Bütçe
3000

HasBaltazar1

Femtopat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Monitör
samsung syncmaster e1920
Merhaba. Bütçem maksiumum 3000 TL. Curved kavisli monitör istiyorum. Eski monitörüm 60 Hz 19 inç çok kötü. 24 veya 27 inç, 75 Hz ve yz 144 Hz bana yeter diye düşünüyorum. Tavsiyeleriniz benim için çok önemli.
Sistemim RX570 ekran kartı. i7 3770 işlemci. Z68 anakart.

24 inç olarak Curved alınmasını tavsiye etmem. Monitör zaten fazla büyük olmadığı için Curved'ın bir işlevi olmuyor, aksine monitörü daha küçük gösteriyor. Curved alınacaksa en azından 27 inç alınmalı.

Merhaba. Bütçem maksiumum 3000 TL. Curved kavisli monitör istiyorum. Eski monitörüm 60 Hz 19 inç çok kötü. 24 veya 27 inç, 75 Hz ve yz 144 Hz bana yeter diye düşünüyorum. Tavsiyeleriniz benim için çok önemli.
Sistemim RX570 ekran kartı. i7 3770 işlemci. Z68 anakart.
Abi yanlış anlama ama curved zaten kavisli demek.

24 inç olarak Curved alınmasını tavsiye etmem. Monitör zaten fazla büyük olmadığı için Curved'ın bir işlevi olmuyor, aksine monitörü daha küçük gösteriyor. Curved alınacaksa en azından 27 inç alınmalı.

Peki 27 inç ne önerirsiniz?

Abi yanlış anlama ama Curved zaten kavisli demek.

Curved bende tavsiye etmem bu fiyatlarda IPS panel yönelmeli bence.
Veya

IPS panel VA panel le farkı nedir? Çok fark eder mi?

Peki bu nasıl?

Son düzenleme:
Peki 27 inç ne önerirsiniz?

3000TL bandında 144Hz 27 inç istiyorsanız bulması biraz zor. 75Hz'de yeter demişsiniz ancak bence 144Hz alınmalı. Bulabildiğim en iyisi bu. TN veya VA paneller var 200-300TL daha uyguna, bu attığım IPS panel. Bence IPS almalısınız, diğerlerine kıyasla renkleri çok daha güzeldir, canlı bir görüntü verir. Bütçenizi yükseltme şansınız varsa alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı