3000 TL E-Spor Sistemi Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buyur, anakartı yüksek ekran kartı da bir o kadar yüksek sistemin.
Ekran Alıntısı1212112.PNG

Anakartın performansı yetersiz gelirse hiç dert etme 3 milyara anakart al bakışırsınız karşılıklı. Herhalde internet kalitesi iyiydi bunun. 2 cigabayt da bellek var daha ne ?

Buyur, anakartı yüksek ekran kartı da bir o kadar yüksek sistemin. Eki Görüntüle 161866
Anakartın performansı yetersiz gelirse hiç dert etme 3 milyara anakart al bakışırsınız karşılıklı. Herhalde internet kalitesi iyiydi bunun. 2 cigabayt da bellek var daha ne ?
:D :D :D :D Gülme krizine girdim. Gerçekten Vatan'ı açıp buraya bunu göndermek için böyle bir şey mi yaptın? :D :D
Kafanızdan neler düşünüyorsunuz hiç bilmiyorum ama sadece hakkımı savunuyorum. Haksız taraf her zaman işin sonunda saçmalıyor.

@JaroxJamaica konuyu kilitlerseniz eğer çok mutlu olurum. Dışarıdan bir kişi alsan donanımdan anlamayan, adam okusa şuraları sana güler geçer yemin ediyorum. Al ne yaparsan yap, burada tartışma çıkarıp bilgi almak istemiyorsan bir faydası dokunmaz bu aklı başında insanların sana. Sağ üst tarafta bi' X işareti var görüyor musun? Bas ona hem daha fazla rezil olmaktan kurtul biz de senden kurtulalım.

Biz ciddiye almasak bize değil bu adama gülerdin :).

@JaroxJamaica konuyu kilitlerseniz eğer çok mutlu olurum. Dışarıdan bir kişi alsan donanımdan anlamayan, adam okusa şuraları sana güler geçer yemin ediyorum. Al ne yaparsan yap, burada tartışma çıkarıp bilgi almak istemiyorsan bir faydası dokunmaz bu aklı başında insanların sana. Sağ üst tarafta bi' X işareti var görüyor musun? Bas ona hem daha fazla rezil olmaktan kurtul biz de senden kurtulalım.
Yalnız adam iyi trollemiş milleti :D millette ciddiye alıp cevaplar vermiş :)))
Biz ciddiye almasak bize değil bu adama gülerdin :).
Evet Burak evet aferin sana X işareti bende ondan söz ediyordum... :like::sıkıldım:
Şimdi Troll mü oldum? Yoksa benle uğraşmadınız mı? Yapacağınız başka numaranız yok mu yaa? :LOL::LOL::uyan:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı