3000 TL Intel i5 6500 ASUS GTX 1060 Sistem Toplama

ServetiFunun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, kendimce bazi hazir sistemleri baz alarak böyle bir sistem toplamayi düşünüyorum. Sıkıntı su ki GTX 1060 ile i5 işlemcinin darboğaz yaptigi ile ilgili bazi yazilara denk geldim. Kafam bu noktada ve anakart secimi noktasinda karisik. Sizce bu miktarda daha iyi bir sistem toplanabilir mi? Beni bu noktalarda aydinlatirsaniz sevinirim.
Capture+_2016-10-28-14-25-31.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum hepsi güzel fakat, B150 anakart seçersen çok daha iyi olacaktır. Birde mümkünse 2x8 Dual Kit RAM takabilirsen daha iyi olur, para durumu musait değilse sonradan RAM takviyesi yapılabilir.

Dostum hepsi güzel fakat, B150 anakart seçersen çok daha iyi olacaktır. Birde mümkünse 2x8 Dual Kit RAM takabilirsen daha iyi olur, para durumu musait değilse sonradan RAM takviyesi yapılabilir.
B150 pro gaming modelini kastettiniz sanirim. Onu da eklersem fiyat olarak limitimin daha da ustune cikiyorum. Bu durumda 2x ram yapamadigim gibi diger bilesenlerden kismak durumunda kaliyorum. Ram isi daha sonra upgrade ile cozulebilir ama anakart icin bu pek soz konusu degil. Bu hafta kismetse topluyorum sistemi. Kafam cidden karisti

H110 çipsetli anakartların PCI-E veriyolu sayısı B150'den az olduğu için söyledim dostum. Tabi bütçe senin karar senin.

Bu sistemde karar kildim gibi. Emektar harddiski ve dvd-romu takip ileride ram ve ssd takviyesi yapmayi dusunuyorum. Fiyat uygun mudur, ekleyip cikarmak istediginiz bir sey ya da baska bir oneriniz var midir merak ediyorum.
Capture+_2016-11-01-20-11-15.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı