3000 TL Kablosuz mekanik klavye önerisi

Bütçe
3000

InnBedirhan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba klavyemin ömrü tükendi ve artık kablosuz klavye denemek istiyorum zaten klavye hariç diğer ekipmanlarda kablosuza geçtim. Bana 3000TL'yi geçmeyecek şekilde kablosuz klavye önerebilir misiniz? Tercihen beyaz renk daha iyi olur ama kalite farkı hissedilecekse siyah da olur.

Merhaba klavyemin ömrü tükendi ve artık kablosuz klavye denemek istiyorum zaten klavye hariç diğer ekipmanlarda kablosuza geçtim. Bana 3000TL'yi geçmeyecek şekilde kablosuz klavye önerebilir misiniz? Tercihen beyaz renk daha iyi olur ama kalite farkı hissedilecekse siyah da olur.

Kanka Kemove klavye al ister snowfox 61 al ister snowfox 81 bende 61 var bence 81 al hem PBT hem 3 ayrı bağlantı türü ışıklar kapalı şarjı 6 ay gidiyor istatistiklere göre beyaz şık RGB bence başka bir seçenek düşünme bile.

Kanka Kemove klavye al ister snowfox 61 al ister snowfox 81 bende 61 var bence 81 al hem PBT hem 3 ayrı bağlantı türü ışıklar kapalı şarjı 6 ay gidiyor istatistiklere göre beyaz şık RGB bence başka bir seçenek düşünme bile.

Fiyatı da iyiymiş ben bakayım bir markayı ilk kez duydum araştırayım biraz sağ ol.

Fiyatı da iyiymiş ben bakayım bir markayı ilk kez duydum araştırayım biraz sağ ol.

Çok incelemesini bulamazsın Türkçe ama ben kullanıyorum kafana takılan detay bir şey olursa Instagram'dan yaz detaylı konuşuruz.

Hocam çok klavyeye takan birisi değilseniz tüm bütçeyi kullanmadan 1600-1800'e Kemove K68 alın. İşinizi fazlasıyla görecek uzun ömürlü bir klavyedir. Tüm bütçeyi kullanayım derseniz de isteğinize göre custom klavye toplayabilirsiniz. Keyfinize bağlı.

Hocam çok klavyeye takan birisi değilseniz tüm bütçeyi kullanmadan 1600-1800'e Kemove K68 alın. İşinizi fazlasıyla görecek uzun ömürlü bir klavyedir. Tüm bütçeyi kullanayım derseniz de isteğinize göre Custom klavye toplayabilirsiniz. Keyfinize bağlı.

Yani akşamdan akşama oynuyorum aslında çok da uçuk bir klavye şart değil o bütçelerde işimi görecek rahat edebileceğim klavye varsa onu alırım ki zaten varmış sanırım.

K68 daha iyi bir model onlardan. Bütçe varsa onu alın ve stoklarda varsa.

Baktım ona görüntüsü vesaire çok hoş ama stoklarda yok.

Geri
Yukarı