Kablosuz mekanik klavye önerisi

Bütçe
3000 - 5000

Zafer oğuz

Hectopat
Yer
Kolombiya, Bogotá
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G900;

Nvidia RTX 3060

Intel(R) UHD Graphics

İntel İ7 11800H

Crucial 16 Gb 3200 Mhz ram

Toshiba 1TB Desktop Hard Disk

Crucial P2 500GB NVMe PCI-e M2 SSD

Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz

NLCC61 (Excalibur G900 Anakart) (Şu ana kadar hala ısınma problemi yaşamadım)
Meslek
Teknik Makine Ressamı
Arkadaşlar merhaba, ben kablosuz mekanik klavye arayışındayım. Farem ve kulaklığım zaten kablosuz bir tek kablolu ekipmanım o kaldı.
Kırmızı anahtarlar tercihimdir, numpad kısmı olsa da olur olmasa da olur fiyata göre hiç fark etmez. Işıklandırması vs. hiç fark etmez. Bütçe fazla esnenemek kaidesiyle ve ürüne göre değişebilir. Kendi klavyemi satabilirsem (crown CMGK-902) üzerine eklerim onu da. Ben.

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-scope-ii-96-wireless-oyuncu-klavyesi-3-farkli-baglanti-2-4ghz-rf-bluetooth-kablolu-rog-nx-snow-mekanik-switch-aura-sync-rgb-ve-bilek-destegi-p-HBCV000050B31X?magaza=QP%20Bilişim&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.29.9

İndirime girmiş ama üzerine eklenip daha güzel bir ekipman alınır mı? Yoksa daha uyguna var mı bilmiyorum. O yüzden size bir sormak istedim.

(Şu an fabrikada olduğum için dönemeyebilirim lakin cevaplarınızı görebilirim...)

Hocam ben e-yooso z686 kullanıyorum çok memnunum. Benimki kablolu ama aynı modelin kablosuzu trendyol'da var. Bakmanızı öneririm.

Biraz daha büyük istersen de şuna bir göz atarsın;

Hocam ben e-yooso Z686 kullanıyorum çok memnunum. Benimki kablolu ama aynı modelin kablosuzu Trendyol'da var. Bakmanızı öneririm.

Biraz daha büyük istersen de şuna bir göz atarsın;

Kardeşim öncelikle geç yazdığım için özür diliyorum işlerim biraz yoğun, bana bu tarz klavyeler pek gitmiyor. Ağır başlı bir insan olduğum için bana pek yakıştıramıyorum.

Ben kendimi bu klavye de kararlaştırdım ama duruma göre şuna da yönelebilirim;

ASUS, kablosuz klavyelerde özellikle mekanik anahtarlarda ön planda. Lakin üstteki klavyenin anahtarları optik mekanik olduğu için biraz fiyatı tuzlu. Lakin buna kesinlikle değeceğini düşünüyorum. Önerilerin için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı