3000 TL Kablosuz mekanik klavye önerisi

Bütçe
3000
Beyaz - Gateron G PRO red Switch'li olanın stoku var fakat teslimat tarihini 6 Eylül olarak gösteriyor.

Alacaksanız attığım linktekini alabilirsiniz hocam.

Sağ ol dikkat etmemişim bunda stok varmış. Biraz düşündüm de bunun gibi mini bir klavye sanırım işime gelmiyor. Çünkü en üstteki F tuşlarını da kullanıyorum. Bunun gibi bir klavye alırsam muhtemelen bu elimdeki klavyeyle beraber kullanmak zorunda kalırım. Ben de bundan tamamen kurtulmak istiyorum. Şimdi kablosuz diğer klavyelere de bakıyorum mini olmayan onlarda da bütçe çığırından çıkıyor. Sanırım kablolu devam edeceğim çünkü kablosuzlar tuzlu bayağı.

Corsair K70 RGB TKL Champion Series Optic Switch Mekanik Gaming Klavye bu nasıl buna ne diyorsunuz?

Bir de bunu gözüme kestirdim.

Son düzenleme:
Hocam açık konuşayım. Corsair ve Steelseries klavyelerinin çoğunun fiyatını hakettiğini düşünmüyorum.

2400TL'yi o klavyeye vereceğime üzerine 600 daha koyar custom klavye toplarım daha iyi.

Son düzenleme:
Beyaz - Gateron G PRO red Switch'li olanın stoku var fakat teslimat tarihini 6 Eylül olarak gösteriyor.

Alacaksanız attığım linktekini alabilirsiniz hocam.

Evet hocam bende Amazon'dan aldım kesinlikle çok hızlılar yurt dışından gelmesine rağmen benim eliem 7-8 gün gibi bir sürede geldi. Ben çok tavsiye etmem ama Kemove'un kendi sitesinde özelleştirme seçenekleri daha fazla bir bakın isterseniz.

Hocam açık konuşayım. Corsair ve SteelSeries klavyelerinin çoğunun fiyatını hakettiğini düşünmüyorum.

2400TL'yi o klavyeye vereceğime üzerine 600 daha koyar Custom klavye toplarım daha iyi.

Kesinlikle sırf distribütörden oluşan markalar.

Evet hocam bende Amazon'dan aldım kesinlikle çok hızlılar yurt dışından gelmesine rağmen benim eliem 7-8 gün gibi bir sürede geldi. Ben çok tavsiye etmem ama Kemove'un kendi sitesinde özelleştirme seçenekleri daha fazla bir bakın isterseniz.

Kesinlikle sırf distribütörden oluşan markalar.

Kablolu ne önerirsiniz peki?

Sağ ol dikkat etmemişim bunda stok varmış. Biraz düşündüm de bunun gibi mini bir klavye sanırım işime gelmiyor. Çünkü en üstteki F tuşlarını da kullanıyorum. Bunun gibi bir klavye alırsam muhtemelen bu elimdeki klavyeyle beraber kullanmak zorunda kalırım. Ben de bundan tamamen kurtulmak istiyorum. Şimdi kablosuz diğer klavyelere de bakıyorum mini olmayan onlarda da bütçe çığırından çıkıyor. Sanırım kablolu devam edeceğim çünkü kablosuzlar tuzlu bayağı.

Corsair K70 RGB TKL Champion Series Optic Switch Mekanik Gaming Klavye bu nasıl buna ne diyorsunuz?

Bir de bunu gözüme kestirdim.

Hocam FN tuşu ile rahatlıkla kullanılabiliyor benim 61 modeli daha zor ama 68 modelinde tuşlar gayet açık bir tek FN tuşu ile klavye fonksiyonlarını ve F tuşlarını kullanılrısınız bence Kemove'dan yöne tercih yapın, pişman olmazsınız.

Açıkçası araştırıken hiç kablolu bakmadım ama Kemove klavyeleri kabloyla da kullanılıyor 4.0 altın başlı USB ve Type-C girişi ile bağlanıyor kumaş ve ideal uzunlukta bir kablo bir bakın ona da.

Hocam Akko 5075S önerebilirim. 2900TL'ye denk geliyor. Sizi asla pişman etmez. Akko Cs Crystal switchler ile geliyor ki sesini beğendiğim switchlerdendir. Hot-swappable ve ses yalıtımı konusunda başarılı bir klavye. Tek eksi yönü kablolu(çıkarılıp takılabilir) olması.

Ve Hocam klavyede F tuşları var. 1, 2 ,3... onlar aslında Fn tuşu ile kombinlenince F tuşları olarak kullanılıyor. Aynı Laptoptakiler gibi FN tuşuna basarak kullanmanız gerekiyor. Mesela F2'ye basacaksanız FN+2 yapmanız gerekiyor. Ömer hocam yukarıda belirtmiş zaten. FN tuşları yok diye çekindiyseniz yanlış anlamışsınız.

Hocam Akko 5075s önerebilirim. 2900TL'ye denk geliyor. Sizi asla pişman etmez. Akko CS Crystal Switch'ler ile geliyor ki sesini beğendiğim switchlerdendir. Hot-swappable ve ses yalıtımı konusunda başarılı bir klavye. Tek eksi yönü kablolu(çıkarılıp takılabilir) olması.

Ve hocam klavyede F tuşları var. 1, 2,3.. Onlar aslında FN tuşu ile kombinlenince F tuşları olarak kullanılıyor. Aynı laptoptakiler gibi FN tuşuna basarak kullanmanız gerekiyor. Mesela F2'ye basacaksanız FN+2 yapmanız gerekiyor. Ömer hocam yukarıda belirtmiş zaten. FN tuşları yok diye çekindiyseniz yanlış anlamışsınız.

Hocam siz Kemove kullanıyor musunuz?

Geri
Yukarı