3000 TL klavye önerisi

Daha fazla  
Bütçem 3000 TL'ye kadar belki biraz daha üstüne çıkabilirim, %65 blue Switch olmayan mekanik bir klavye bakıyorum. Darmoshark Top75'e baktım ama tam emin olamadım çok hassas olduğunu söylediler. Genel olarak oyun oynamak için kullanacağım, sorun olup olmayacağını bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Top 75'te hassasiyet ayarı yapılıyordu diye biliyorum kendi driverından.

Önerim ise k8.

Top 75'te hassasiyet ayarı yapılıyordu diye biliyorum kendi driverından.

Önerim ise k8.

Top75'te ayrıca multimedya tuşu var, bence aradaki farka değer bir kolaylık. Bence Dermoshark Top75 daha tercih edilesi.

Bütçem 3000 TL'ye kadar belki biraz daha üstüne çıkabilirim, %65 blue Switch olmayan mekanik bir klavye bakıyorum. Darmoshark Top75'e baktım ama tam emin olamadım çok hassas olduğunu söylediler. Genel olarak oyun oynamak için kullanacağım, sorun olup olmayacağını bilemedim.
Kesinlikle normal switchli, hazır markalardan almayın artık. Ben geçenlerde Rog Strix Snow 96 almıştım, iade etmek zorunda kaldım ama ondan sonra tekrar Steelseries Apex 7 klavyeme dönünce, yeni nesil klavyelerin ne kadar sessiz ve güzel olduğunu anladım. Hem yazım hem de ses hissiyatı olarak artık normal marka klavyeler, custom klavyeler gibi sessize geçmediği sürece alınmaz.

Zamanınız varsa beklerim derseniz 2-3 hafta içinde gelir. Ben 2 gün önce sipariş verdim muhtemelen pazartesi salı kargoya verilir.
6$ ' lık indirim kodu ile 54 $'a geliyor ödemesi. Kargo ücreti yok. Sadece kapınıza geldiğinde 400-600 TL arası ücret ödersiniz vergi için o kadar. Totalde 2.000 TL felan tutar. İncelemesini izleyin dilerseniz, sesi çok tatmin edici.

Tamamdır araştıracağım, teşekkürler.

Zamanınız varsa beklerim derseniz 2-3 hafta içinde gelir. Ben 2 gün önce sipariş verdim muhtemelen pazartesi salı kargoya verilir.
6$ ' lık indirim kodu ile 54 $'a geliyor ödemesi. Kargo ücreti yok. Sadece kapınıza geldiğinde 400-600 TL arası ücret ödersiniz vergi için o kadar. Totalde 2.000 TL felan tutar. İncelemesini izleyin dilerseniz, sesi çok tatmin edici.
İndirim kodunu söyleyebilir misiniz?

Geri
Yukarı