3000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
3000 TL

emreala

Decapat
Arkadaşlar hem oyun için 7.1 destekli hem de dışarıda müzik dinlemek için mikrofonu güzel 3000TL bandında veya altında tavsiye edebileceğiniz kulak üstü kablosuz kulaklık var mı?

Not: Bilgisayarımda Bluetooth desteği yok ve şu an kullandığım kulaklığın mikrofonu karşı tarafa sanki çocukmuşum gibi gidiyor, buna göre tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçeye en fazla bu var ama mikrofonu pek iyi değil bütçeni arttırman gerekiyor.

Bu fiyata kablosuz kulaklık alacaksan kaliteli bir şey bekleme. kablolu istersen razer blackshark v2 güzel

Ben ucuz kulaklıklardan sıkılıp nasıl olsa ömürlük alınıyor deyip kendimi sıktım gidip JBL Quantum 810 aldım. Kablosuz ama kendi USB Wireless ses aktarıcısı var. LDAC desteği olduğu için Apple Music, Deezer gibi platformlardan 990 Kbps ses aktarımı yapabiliyor. Dolby desteği olduğu için gerçek 7+1 de veriyor. Fiyatı 7K ama onun 800 modeli var. O 5600 TL

Hocam en fazla 3500 - 4000 TL bandına çıkabilirim, marka takıntım yok sadece istediğim krıterleri karşılasın yeter.

İstediğin kriterleri sağlayacak kulaklık yok hocam işte onu diyoruz bütçenin arttırman lazım ya da sadece oyun sadece müzik arasında seçim yapacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı