3000 TL kulaklık önerisi

İstediğin ozellikler premium kulaklikarda var fakat kulaktan çıkarınca ses durmasın falan diyorsan; jabra elite 4 alabilirsin, kalitelidir fiyatına göre

anc si nasıldır
Ortalama. Sony dışında hiç bir kulaklığın anc'si müthiş değil. Sony'deki anc uzay sessizliği.

anc si nasıldır

bide active ile aralarında 600 tl fark var ne fark ediyo
Biri anc versiyonu diğeri anc olmayan. Jabra elite 4 derken aslında elite 4 ACTİVE olanıni söyledim. 4 active olaninda anc var.

Ortalama. Sony dışında hiç bir kulaklığın anc'si müthiş değil. Sony'deki anc uzay sessizliği.

Biri anc versiyonu diğeri anc olmayan. Jabra elite 4 derken aslında elite 4 ACTİVE olanıni söyledim. 4 active olaninda anc var.
şimdilik alsam iş görür mü yoksa almışken direkt adam akıllı bişey mi alsam

şimdilik alsam iş görür mü yoksa almışken direkt adam akıllı bişey mi alsam
Benim önerdiğim kulaklıklar üst düzey kulakliklardir. Genelde spor ve detay isteyenler için. Sen okula gidip gelmek için istiyorsun aslında senin o kadar para vermene bence gerek yok. Jabra elite 4 active seni baya idare eder. Zaten bu işler yavaş yavaş başlar. İlk denersin, sonra yükseltirsin. Jabra elite 4 active'de 8 saat aktif kullanım var. Yani kutusundan çıkarıp, 8 saat aktif kullandıktan sonra tekrar kutuya koyuyorsun ve şarj oluyor. Fiyatına da göre iyi bir kulaklık. Mikrofonu da baya iyidir aklında bulunsun. Jabra elite 4 active al geç, ha düşün sen yinede tabiki eğer alayım almasına alma en iyisi olsun istiyorum diyorsan yazdiklarima tekrardan göz geçir, ona göre karar ver. Dediğim markaların dışına çıkma sana 25 yıllık tecrübelerimle anlatıyorum.

Geri
Yukarı