3000 TL laptop tavsiyesi

Radeon 540'ın iyi olduğu oyunlarda 540'ı, Vega 8'in güçlü olduğu oyunlarda Vega 8'i kullanır bilgisayarın, ikisi de kafa kafaya kartlar. Bu fiyata alınabilecek en iyi bilgisayarlardan bence, işlemci 8250U'dan multi core'da daha güçlü, single core'da bi tık gerisinde ama hissettirecek kadar bir fark yok. SSD ve FHD ekrana da sahip, bu fiyat bandındaki bilgisayarlarda FHD ekran bulmak zor oluyor donanımı güçlü olunca. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kasa kalitesi bu fiyat bandındaki tüm laptoplarda aynı, plastik. Sadece en az 4 GB Ram takviyesi yapmak gerekiyor, yoksa gerçekten sıkıntı yaratır kullanımda. Onu da taş çatlasın 150 TL gibi bir fiyata temin edebilirsiniz.
Ciddi yorumunuz için teşekkürler.

Şu üç arkadaş arasında kaldım. Kafam Asus'a kayıyor gibi...

Son düzenleme:
Ciddi yorumunuz için teşekkürler.

Şu üç arkadaş arasında kaldım. Kafam Asus'a kayıyor gibi...

Sizin attığınız Acer ile benim attığım aynı, fiyat olarak daha uyguna bulmuşsunuz, bence kaçırmayın, 8 GB Ram takviyesi yaparsınız, Dual Channel çalışıyor 8+4'ler de sıkıntı olmuyor. Hem de diğer ikisinden daha uyguna geliyor her türlü. Dediğim gibi kesinlikle tavsiye ediyorum. Acer'i özellikle önermemin nedeni bazı oyunlarda harici ekran kartını kullanacağından daha fazla verim alırsınız işlemciden. Ayrıca bazı oyunlarda Vega 8'i de geçebiliyor Radeon 540. Ama Asus' da üzmez sizi, tasarım olarak gerçekten göze çok hoş görünüyor. Donanımı da güzel. Tercih sizin ama ben Acer'i alırdım bu üçlüden.

Sizin attığınız Acer ile benim attığım aynı, fiyat olarak daha uyguna bulmuşsunuz, bence kaçırmayın, 8 GB Ram takviyesi yaparsınız, Dual Channel çalışıyor 8+4'ler de sıkıntı olmuyor. Hem de diğer ikisinden daha uyguna geliyor her türlü. Dediğim gibi kesinlikle tavsiye ediyorum. Acer'i özellikle önermemin nedeni bazı oyunlarda harici ekran kartını kullanacağından daha fazla verim alırsınız işlemciden. Ayrıca bazı oyunlarda Vega 8'i de geçebiliyor Radeon 540. Ama Asus' da üzmez sizi, tasarım olarak gerçekten göze çok hoş görünüyor. Donanımı da güzel. Tercih sizin ama ben Acer'i alırdım bu üçlüden.
Biliyorum evet aynısının ucuzunu bulmaya çalıştım. Lenovo'yu çıkarttım kafamdan, Asus ve Acer arasında kaldım. Asus'un tasarımı cidden yakıyor, çok iyi ama Radeon 540 gibi harici bir ekran kartı var mı bilmiyorum. Bakacağız, desteğiniz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı