3000 TL Monitör Dahil RX 480 Sistem Tavsiyesi

Harun Bakırtaş

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim 3000 TL bütçem var, Temmuz'un başlarında bir sistem toplayacağım. Ekran kartı RX 480 olacak. Ben bir sistem topladım, sizce nasıl olmuş? Daha iyisi toplanabilir mi? Bütçeye monitör dahildir. Daha iyi bir monitör olur mu aynı fiyata yorumlarınızı bekliyorum.
sistem rx 480.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Benim 3000 TL bütçem var, Temmuz'un başlarında bir sistem toplayacağım. Ekran kartı RX 480 olacak. Ben bir sistem topladım, sizce nasıl olmuş? Daha iyisi toplanabilir mi? Bütçeye monitör dahildir. Daha iyi bir monitör olur mu aynı fiyata yorumlarınızı bekliyorum.
Eki Görüntüle 167735
Daha iyisi ne istiyorsun ki. O sistem çok güzel.

Daha iyi bir sistem toplayabilecek birisi yok mu lütfen? Daha iyisi toplanamaz mı?
O monitörü alma kardeşim. 1 ms olması seni yanıltmasın paneli çok kötü. Alternatif olarak bu sistemi öneriyorum kasa, güç kaynağı, monitör olarak daha iyi. 380x temsili olarak koydum Rx 480 alırsın çıktığı zaman.
upload_2016-6-17_20-38-34.png

Kasanın incelemesi için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı