3000 TL Monitör Önerisi

Bütçe
3000

PaaBaba

Hectopat
Merhaba.
Geniş bir monitör arıyorum.
Fiyat/Performans bir monitör önerir misiniz?
Genelde hikaye ağırlıklı oyun oynuyorum, Hz çok önemli değil.
Bütçem en fazla 3000 lira.
Teşekkürler.

Acer Nitro RG271P 27” 1ms 165Hz Free-Sync Premium IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com VA Panel monitör.
Acer Nitro RG271P 27” 1ms 165Hz Free-Sync Premium IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com IPS Panel monitör.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...itor-p-HBV00000XGYF7?magaza=Vizyon Bilgisayar Şu anda kullandığım çok başarılı olan monitör. Görüntü kalitesi ve özellikleri çok iyi ve kullanımı kolay. Eğer daha büyüğünü isterseniz 27 inch olan modeline de bakabilirsiniz.

Hocam 165Hz'e ihtiyacım yok, gerçekten geniş ve görüntü kalitesi güzel bir monitör arıyorum.
Hz'den taviz verebilirim dediğim gibi.

Hocam 165Hz'e ihtiyacım yok, gerçekten geniş ve görüntü kalitesi güzel bir monitör arıyorum.
Hz'den taviz verebilirim dediğim gibi.

En son attığım ASUS monitöre bakabilirsiniz görüntü kalitesi oldukça başarılı ve renkleri de canlı.

En son attığım ASUS monitöre bakabilirsiniz görüntü kalitesi oldukça başarılı ve renkleri de canlı.

Hocam önerileriniz için çok teşekkür ederim fakat ben hakikaten geniş monitör arıyorum, 165Hz'e ihtiyacım yok.
Yaklaşık 80cm genişliğinde mümkünse kavisli bir şey arıyorum. Yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı