3000 TL monitör önerisi

Bütçe
3000
@Saint Lucia @P R O F O U N D hocalarım siz ne diyorsunuz bu duruma Acer'in renklerinin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum ben.
Acer'in EG241YP modelini önerdiğini görüyorum. Bu monitörün renklerden ziyade en başta panelinin hantal olduğunu söylemem lazım. Panel detaylarında tepkime süresi 20 ms olarak gözüküyor. Ghosting ile karşılaşmamanız mucize.

Bu bütçeye VA önermiyorum çünkü ghosting sıkıntısı olmayan VA monitör neredeyse yok bu fiyatlara. Bu konuda önerilen VA monitörler de sıkıntılı.

Öncelikle bütçe, IPS yada sıkıntısız VA monitör almak için yetersiz olduğundan da tek seçenek TN.

Şunu öneririm:

Yada 2.elden MSI G241 ve G242, LG 24GN600-B ve 24GN650-B gibi IPS monitörlere bakabilirsiniz.

Acer'in EG241YP modelini önerdiğini görüyorum. Bu monitörün renklerden ziyade en başta panelinin hantal olduğunu söylemem lazım. Panel detaylarında tepkime süresi 20 ms olarak gözüküyor. Ghosting ile karşılaşmamanız mucize.

Bu bütçeye VA önermiyorum çünkü ghosting sıkıntısı olmayan VA monitör neredeyse yok bu fiyatlara. Bu konuda önerilen VA monitörler de sıkıntılı.

Öncelikle bütçe, IPS yada sıkıntısız VA monitör almak için yetersiz olduğundan da tek seçenek TN.

Şunu öneririm:

Yada 2.elden MSI G241 ve G242, LG 24GN600-B ve 24GN650-B gibi IPS monitörlere bakabilirsiniz.
Samsung CRG5 bence bir tercih olabilir, dediğiniz gibi Acer çok sıkıntılı bir model. Alınabiliyorsa dediğim gibi 3200₺ civarına monitörler var.

Samsung CRG5 bence bir tercih olabilir, dediğiniz gibi Acer çok sıkıntılı bir model.
CRG5 modelinin tepkime süresi şirket verilerine göre bile 4 ms. Halbuki, şirketler satış stratejisi olarak düşük verirler o değeri ama CRG5'i bu bile kurtaramamış yani panel detaylarına baktığımızda tepkime süresi 20 ms aşağısı değlidir.

Sonuç olarak, CRG5 de aynı şeyin laciverti.

Geri
Yukarı