3000 TL Msi laptop tavsiyesi

pasha26

Hectopat
Merhaba Recep Bey , Öncelikle sizi başarılarınızdan dolayı tebrik etmek istiyorum. Siz ve ekibiniz gerçekten iyi işler başarıyorsunuz. Bir kac haftadır oyun laptopu almak için arastırma yapıorum. Artık karar verdim MSİ alacağım. Sanırım sizde de MSİ var. Yorumlarınızı da okudum ıncelemelerınıze de baktım, çok da iyi oldu. Şimdi artık nokta atışı yapmammın zamanı geldi kafamda küçük sorular kaldı. O yuzden size danısmak ıstedım sırf bu yuzden üye oldum iyi ki de olmuşum.

1) Bütçem 3000 TL (+/- 10 tolerans da verebilirim)
2) Muhakkak SSD kullanmak istiyorum atakılı da olabilir takabileceğim bir model de olabilir.
3) MSI olsun

Bu şartlar dahilinde bana önerebileceğiniz MSİ modeli var mı? Piyasada tonla modelleri var hepsi de birbirine benziyor. Ben işin içinden cıkamadım.

Aşagıdakı modeller arasında neredeyse 800 tl fark var. 267xtr'nin işlemcisi i5 ve ssd yok gerisi aynı. Sizce aradaki farka değer mi? 267xtr ye ssd takabiliyor muyuz? Zira 267xtrye ssd takıp yol almak da ekonomik bir çözüm olabilir arasında sadece işlemci farkı kalır.

MSI - MSI GE70 2OE-267XTR Core i5-4200M 8GB 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

MSI - MSI GE70 2OE-209XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Bununla birlikte Bu iki bilgisayar arasında ben her hangi bir fark bulamadım. Tek fark fiyat ama modeller farklı sizce bir fark var mıdır?

MSI GE70 2OE-265XTR Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı
MSI - MSI GE70 2OE-209XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

İşin özü eğer bana yardımcı olabilrseniz çok mutlu olacağım. Bana şu MSİ modelini alın deyin gidip alayım :) Yukarıdakı makinaları orneklemek ıcın koydum baska bir model de önerebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Recep bey taşınabilirlik açısından 15.6" diyor. Fakat bende sana katılıyorum pasha26 kardeşim, büyük ekran hem oyun hem çizim programları için en ideal boyut. 17.3" her zaman tavsiyemdir.

Kesinlikle zevk meselesi. Yoksa 17" de alabilirsiniz. Ama biraz daha ağır işte.

Taşıma yapmayacagım için sorun teşkil etmez. O zman ben 17 inch alayım.

MSI - MSI GE70 2OE-267XTR Core i5-4200M 8GB 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

İki model arasında neredeyse 800 tl fark var. 267xtr'nin işlemcisi i5 ve ssd yok gerisi aynı. Ssd takabilirim ötekisinde i7 ve ssd var . Hangisini öneririrsiniz ya da baska bir ge70 önerebilir misiniz?

Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Recep bey taşınabilirlik açısından 15.6" diyor. Fakat bende sana katılıyorum pasha26 kardeşim, büyük ekran hem oyun hem çizim programları için en ideal boyut. 17.3" her zaman tavsiyemdir.

Masaüstü Bilgisayarımı evden sutlamak zorundayım o yuzden onun muadili bir laptop almam lazım. 22 inch monitorum vardı 15,6 a gercekten alısamam. Zaten tasımayacagım da.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı