Türk Telekom fiber hız düştü

95 almanız tesadüf değil bu 100 Mbps ile sabitlenmiş hızdır. Cihazlardan biri 100 Mbps modunda çalışıyor. Modeminizin markası nedir? Arayüzündeki aygıtların bağlantı hızını paylaşır mısınız? Ben sorunun TT kaybaklı olduğunu düşünmüyorum.

Modem AX1800 Wireless Dual Band Gigabit VoIP Router
Hocam sistem arayüzünde port kısmında kabloyu taktığın portun çıkışı kaç gösteriyor. Takılı portların ne kadar çıkış verdiği yazması lazım. Ss atabilirmisiniz

Arayüzü çok bilmiyorum ama olması lazım.

AIDA 64 Extreme: PCI PnP/Ağ geçerli aygıt tanımı: Realtek RTL8168/8111 PCI-e Gigabit Ethernet Adapter (PHY: Realtek RTL8111) PCI
Modem: AX1800 Wireless Dual Band Gigabit VoIP Router
Kullanılan network kabloları: Ugreen CAT 7 kablo 2 adet 2metre
Ethernet driver güncel
Anakart driver güncel
Farklı kablolar denendi
5GHz test yapıldı hız çok yüksek fakat PC de 100 ile sınırlı arkadaşlar delireceğim ne yapmalıyım
ONT cihaz yeni modem yeni

Dosya Ekleri

• baglantı hızı.png
    baglantı hızı.png
    6 KB · Görüntüleme: 11
AIDA 64 Extreme: PCI PnP/Ağ geçerli aygıt tanımı: Realtek RTL8168/8111 PCI-e Gigabit Ethernet Adapter (PHY: Realtek RTL8111) PCI
Modem: AX1800 Wireless Dual Band Gigabit VoIP Router
Kullanılan network kabloları: Ugreen CAT 7 kablo 2 adet 2metre
Ethernet driver güncel
Anakart driver güncel
Farklı kablolar denendi
5GHz test yapıldı hız çok yüksek fakat PC de 100 ile sınırlı arkadaşlar delireceğim ne yapmalıyım
ONT cihaz yeni modem yeni
Kabloda sıkıntı var gibi görünüyor. Kontrol et. Farklı bir kablo ile deneyebiliyor isen dene.

Reis CAT 5E CAT6 CAT 7 ve CAT8 ile yaklaşık 5 farklı kablo ile denedim daha ne yapayım
Format attınız mı hiç. Format atmanız gerekebilir. Sürücüler hatalı kurulmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı