3000 TL oyun için kablolu kulaklık önerisi

itunahan95

Kilopat
Daha fazla  
Ağırlıklı olarak oyunlarda kullanacağım. Max. bütçe 3000 TL. Aradığım özellikler:
-Kesinlikle kablolu olmalı
-Kumaş olmalı (eğer kulaklık çok iyiyse deri de olabilir)
-Mic. kalitesi iyi olmalı.
-Dışarıya ses vermesi ya da dışarıdaki seslere karşı beni sağırlaştırması önemsiz. Yani hoparlör gibi olmadığı sürece pek önemi yok.

Şimdilik araştırdığım kadarıyla aklımda bu var:
Kullanmış olan varsa bu kulaklık hakkında da fikir almak isterim.

Son düzenleme:
BlackShark V2 ve Logitech G PRO X modellerine bakabilirsiniz. HyperX Cloud 2 bu bütçede pek alınabilir bir kulaklık değil.

Alternatif olarak BlackShark v2X gibi jak girişli ve ses kartı olmayan bir kulaklık alıp yanına da bir ses kartı alabilirsiniz.

BlackShark V2 ve Logitech G PRO X modellerine bakabilirsiniz. HyperX Cloud 2 bu bütçede pek alınabilir bir kulaklık değil.

Alternatif olarak BlackShark v2X gibi jak girişli ve ses kartı olmayan bir kulaklık alıp yanına da bir ses kartı alabilirsiniz.
Logitech g pro'ya baktım ama yazılımla alakalı birçok şeyi ayarlamamız gerekiyormuş sanırım. Ben de tek bir oyun oynayan biri değilim. Her oyunda farklı ayarlarla uğraşmak falan istemiyorum. Eğer böyle bir durum söz konusuysa, her şey için ayar yapacaksam almamayı tercih ederim.

Logitech G PRO'ya baktım ama yazılımla alakalı birçok şeyi ayarlamamız gerekiyormuş sanırım. Ben de tek bir oyun oynayan biri değilim. Her oyunda farklı ayarlarla uğraşmak falan istemiyorum. Eğer böyle bir durum söz konusuysa, her şey için ayar yapacaksam almamayı tercih ederim.

V2 modeline bakabilirsiniz o halde. Razer yazılım noktasında daha başarılı.

HyperX neden bu bütçeye göre değil, onu biraz daha açar mısınız?

Yeni üretimlerinde Dip ses problemi olan bir kulaklık. Kimi modellerde daha az kimi modellerde daha çok oluyor.

Ağırlıklı olarak oyunlarda kullanacağım. Max. Bütçe 3000 TL. Aradığım özellikler:
-Kesinlikle kablolu olmalı
-Kumaş olmalı (eğer kulaklık çok iyiyse deri de olabilir)
-Mic. Kalitesi iyi olmalı.
-Dışarıya ses vermesi ya da dışarıdaki seslere karşı beni sağırlaştırması önemsiz. Yani hoparlör gibi olmadığı sürece pek önemi yok.

Şimdilik araştırdığım kadarıyla aklımda bu var:
Kullanmış olan varsa bu kulaklık hakkında da fikir almak isterim.

Bu modellere yönelebilirsin. SteelSeries'in mikrofon kalitesini bilmiyorum. Hepsine bak, hangisi sana uygunsa alabilirsin.

Kablosuz istersen diye aklında bulunsun, mikrofonu çok iyi değil ama güzel kulaklık.

Bu modellere yönelebilirsin. SteelSeries'in mikrofon kalitesini bilmiyorum. Hepsine bak, hangisi sana uygunsa alabilirsin.

Kablosuz istersen diye aklında bulunsun, mikrofonu çok iyi değil ama güzel kulaklık.

Teşekkürler.
Razer'ı yukarıdaki arkadaş da önerdi. Şu an ona bakıyorum.
Corsair sanırım benim bütçeme göre biraz daha aşağıda kalıyor.
Artics nova 1'i arkadaşım almıştı. Ses kalitesini beğenmediği için iade etmişti.
Logitech ise: Kablosuz olduğu için istemiyorum. Çok fazla dezavantajı var.

Açıkçası hala hyper x'ler arasında gidip geliyorum.

Bunları kullanan varsa fikir almak isterim.

Teşekkürler.
Razer'ı yukarıdaki arkadaş da önerdi. Şu an ona bakıyorum.
Corsair sanırım benim bütçeme göre biraz daha aşağıda kalıyor.
Artics nova 1'i arkadaşım almıştı. Ses kalitesini beğenmediği için iade etmişti.
Logitech ise: Kablosuz olduğu için istemiyorum. Çok fazla dezavantajı var.

Açıkçası hala HyperX'ler arasında gidip geliyorum.

Bunları kullanan varsa fikir almak isterim.

HyperX Cloud II çok güzel bir kulaklık ancak fiyatını hakettiğini düşünmüyorum. Ya HyperX'ya da Razer almalısın bence. Ya da HyperX Cloud Core modelini düşünebilirsin.

2500'e Hyperx Cloud 2 aldım arkadaşlar. Birkaç arkadaşımda varmış gayet memnunlar. Yazılım vs. derdi yok. Yedek parça olayı da çok basit.
Haftaya 3k'dan aşağı bulamayız gibi bu kulaklığı. Ben alırken bile fiyatı arttı.

Geldikten birkaç ay sonra düşüncelerimi yazarım konu altına.

Yeni konular

Geri
Yukarı