3000 TL Ryzen APU mini ITX sistem toplama

Dostum şu an link atmayacağım, ama şu parçaları alabilirsin. R3 3200G, 2 adet 8 GB 3000 MHz RAM, A320 mini ITX (Teknobiyotik), WD Green 240 GB SSD, SilverStone sugo SG13, High Power 500W. Bu parçalar yaklaşık sizin bütçenize uygun geldi.

Konuyu ben açmadım.

.

2938 TL tutuyor. Ben yaptım sizin yerinize fakat arkadaş SSD almayı düşünmüyorum demiş bence SSD almayıp bütçeyi biraz yükseltip Ryzen 5 3400G almalı.

.

2938 TL tutuyor. Ben yaptım sizin yerinize fakat arkadaş SSD almayı düşünmüyorum demiş bence SSD almayıp bütçeyi biraz yükseltip Ryzen 5 3400G almalı.

Evet, bahsettiğim sisteme bu, telefondan girince zor oluyor link atmak. SSD kesinlikle olmalı, yoksa sistem kağnı gibi olur.

Evet, bahsettiğim sisteme bu, telefondan girince zor oluyor link atmak. SSD kesinlikle olmalı, yoksa sistem kağnı gibi olur.

SSD'si varmış zaten dostum sanırsam bahsettiği model bu.

.

.

2938 TL tutuyor. Ben yaptım sizin yerinize fakat arkadaş SSD almak istemiyorum demiş bence SSD almayıp bütçeyi biraz yükseltip Ryzen 5 3400G almalı.

Zaten halihazırda SSD'm var, 3400G ya da 2400G ile değerlendirebileceğim bir sistem söz konusu olmaz mı?

Zaten halihazırda SSD'm var, 3400G ya da 2400G ile değerlendirebileceğim bir sistem söz konusu olmaz mı?

Ben de aynısını söylemiştim dostum SSD'yi ve Ryzen 3 3200G'yi almayıp bütçeyi birazcık aşıp şunu alın bence

.

Yeni konular

Geri
Yukarı