3000 TL Sistem Tavsiyesi

RX 480 varken 470 almak istemem açıkçası. İşlemciyi 6402P yapsak nasıl olur, monitörün HDMI çıkışı bulunmaması herhangi bir problem yaratır mi?
Hocam monitörde mutlaka HDMI çıkışı olsun çok fark ediyor. Ayrıca o kartların hakkını veren FreeSync özellikli bi monitör almanız çok çok daha iyi olur. Sizin seçtiğiniz monitörde FreeSync var mı bilmiyorum incelemedim ama bende o iki ekran artından birini alacağım yanına da monitör olarak Viewsonic VX2257 almayı düşünüyorum.

Hocam monitörde mutlaka HDMI çıkışı olsun çok fark ediyor. Ayrıca o kartların hakkını veren FreeSync özellikli bi monitör almanız çok çok daha iyi olur. Sizin seçtiğiniz monitörde FreeSync var mı bilmiyorum incelemedim ama bende o iki ekran artından birini alacağım yanına da monitör olarak Viewsonic VX2257 almayı düşünüyorum.
Freesync monitörler bütçemi biraz aşıyor, onun icin HDMI çıkışlı full HD bir monitör almayı düşünüyorum sizin de tavsiyeniz üzerine.

Rica etsem önerebileceğiniz HDMI, FullHD, en az 21'5 inç monitör önerebilir misiniz? Fiyatı da uygun olursa sevinirim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı