3000 TL sistem tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu konu çok açılmış olabilir ama bende fikrinizi öğrenmek istedim bütçem tamı tamına 3.000TL bu bütçeyi aşamam maksimum 100TL aşabilirim bu bütçeyle bir oyun bilgisayarı almak istiyorum bu parçaları vatan bilgisayar'dan alacağım mümkünse Intel+Nvidia olsun önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının nVıdıa olmasına hiç gerek yok. R9 290, GTX 780'den daha performanslı bir karttır. Şimdi bazı arkadaşlar sürücü desteğidir felan bahsedecekler. Bana göre GTX 780 ile, R9 290 arasındaki fiyat farkını vermeye değmez. Daha ucuza daha çok performans. :)

Ekran Alıntısı.PNG

600 watt güç kaynağı GTX 780'e yetmez.

Ekran kartının nVıdıa olmasına hiç gerek yok. R9 290, GTX 780'den daha performanslı bir karttır. Şimdi bazı arkadaşlar sürücü desteğidir felan bahsedecekler. Bana göre GTX 780 ile, R9 290 arasındaki fiyat farkını vermeye değmez. Daha ucuza daha çok performans. :)

Eki Görüntüle 3746

600 watt güç kaynağı GTX 780'e yetmez.
Dediğin gibi Nvıdia kartlarının güncelliğini koruyan bir firmadır. O yüzden GTX780 seçmenizi öneririm 5 fps için değmez :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı