3000 TL Sistem Yükseltme

DrHong

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar PC'yi yükseltmek istiyorum. Bütçe 3000 TL.
Sistem ddr3. 3-4 yıl önce almıştım.

Intel Core i7-4790
MSI Z97A Gaming 7
Asus Strix R7 370 4GB 256 Bit
Kingston 8x2 16GB
Kingston 120 GB SSD
Windows 10 Pro x64
Xigmatek SD1264B Soğutucu
Powerboost 500W
Cooler master masterbox lite 5 RGB kasa

Son düzenleme:
Madem öyle kasayı değiştirebilirsiniz yada ikinci el işlemci bakabilirsiniz ama benim tavsiyem Nisan Mayıs civarına kadar para biriktirip ryzen 3000 serisine geçmeniz ve yazında navi serisinden bir kart almanız olur.

Madem öyle kasayı değiştirebilirsiniz yada ikinci el işlemci bakabilirsiniz ama benim tavsiyem Nisan Mayıs civarına kadar para biriktirip ryzen 3000 serisine geçmeniz ve yazında navi serisinden bir kart almanız olur.
Başkan ryzen veya intel DDR4 alacam artık. Kasa önemli olan kısım değil performans artışı istiyorum.

Neyse şikayetçi değilseniz sıkıntı yok ama çoğu incelemede ve konuda her ikisinde de şikayetçi idiler. Ben size tavsiyemiz verdim geri kalanı size kalmış

i7 4790 cok iyi bir islemci monitorunuzun cozunurlugu,hertzi,oynadiginiz oyunlar ve yapacaginiz isler nelerdir ?
PUBG CSGO çoğunlukta nadiren diğer oyunları oynuyorum. Sadece oyun odaklı. 60 hertz samsung monitör var. Monitör evde ben işteyim modeli yarın yazabilirim.
Neyse şikayetçi değilseniz sıkıntı yok ama çoğu incelemede ve konuda her ikisinde de şikayetçi idiler. Ben size tavsiyemiz verdim geri kalanı size kalmış
Teşekkürler kardeşim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı