3000 TL'ye 240 Hz mi, 280 Hz mi?

Bütçe
2500-3000
Zaten bu Model'de Fast IPS teknolojisi var bayağı iyi bir şey araştırabilirsin biraz gayet iyi monitör.
Hocam Curved niye önermiyorsunuz? Etrafı daha geniş görüyorsunuz.

Yok hocam FPS oyunlarında Curved sıkıntı oluyor gerçekten oynanış için.
Düz daha kararlı, daha faydalı, oynayışa daha etkili.

Belirttiğiniz monitör 280 Hz için biraz pahalı değil mi? Onun yerine 800 lira daha ucuza 240 Hz'li Samsung LC27RG50FQMXUF alabilirsiniz. Bu monitör ne kadar iyi, ne kadar oyun için uygun, bilmiyorum ama 280 Hz bir monitöre 3100 lira vermenize gerek yok.

27 inç ve Curved monitör CS:GO için isteyeceğim son şeyler ama bildiğim kadarıyla Samsung'un panelleri oldukça kaliteli teşekkür ederim öneriniz için.

Belirttiğiniz monitör 280 Hz için biraz pahalı değil mi? Onun yerine 800 lira daha ucuza 240 Hz'li Samsung LC27RG50FQMXUF alabilirsiniz. Bu monitör ne kadar iyi, ne kadar oyun için uygun, bilmiyorum ama 280 Hz bir monitöre 3100 lira vermenize gerek yok.

Curved önermiyoruz hocam oda güzel bir seçim tabii.

VG259QM monitör sahibiyim. 1440p' den geri 1080p'ye geçtim bu ürün TR stoklarına girer girmez.
Benim deneyimlediğim tek eksi yanı TN panele göre siyahları gerçekten tam siyah verdiğinden karanlıkta kalan düşmanın kafasının ucunu tn paneldeki kadar net göremiyorum. Onun dışında on numara cihaz. Işık sızması çok az mevcut köşelerde ama günlük kullanımda herhangi bir insanın bunu fark etmesi de imkansız. O yüzden alacak arkadaşlara öneririm eğer hala 2020 yılında 1080p panele para vereceklerse.

Yeni konular

Geri
Yukarı