3000 TL'ye kadar 144 Hz monitör önerisi

KINSEI

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
2 monitör 24 inç. 3. monitör 23,8 olursa çok göze batar mı? 3000 lira üstü olmadan minimum 144Hz monitör arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En ucuz IPS bu. Markası çok iyi bir marka diyemem fakat kullanıcı yorumları baya iyi. 4.7 Puan almış. Eğer bunu almazsan ya TN ya da VA almak zorundasın ki IPS'in daha iyi olduğu bilinen bir gerçek.

@Bnalsveee eisaemyck Sebebinini açıklamadan boş boş beğenmedim atıp geçme uyuz oluyorum şöyle kullanıcılara. Daha iyi bir önerin varsa arkadaşla paylaş ona yönelsin.

En ucuz IPS bu. Markası çok iyi bir marka diyemem fakat kullanıcı yorumları bayağı iyi. 4.7 puan almış. Eğer bunu almazsan ya TN ya da VA almak zorundasın ki IPS'in daha iyi olduğu bilinen bir gerçek.

@Bnalsveee eisaemyck sebebinini açıklamadan boş boş beğenmedim atıp geçme uyuz oluyorum şöyle kullanıcılara. Daha iyi bir önerin varsa arkadaşla paylaş ona yönelsin.

Game booster monitör önermişsin neyini açıklayayım 3K mesajın var böyle monitörlerin alınmayacağını bilmen gerek.

En ucuz IPS bu. Markası çok iyi bir marka diyemem fakat kullanıcı yorumları baya iyi. 4.7 Puan almış. Eğer bunu almazsan ya TN ya da VA almak zorundasın ki IPS'in daha iyi olduğu bilinen bir gerçek.

@Bnalsveee eisaemyck Sebebinini açıklamadan boş boş beğenmedim atıp geçme uyuz oluyorum şöyle kullanıcılara. Daha iyi bir önerin varsa arkadaşla paylaş ona yönelsin.
Hocam attığın ürün güzelmiş yeni gördüm.

Ayrıyeten diğer iki monitörüm TN panel çok sırıtır mı IPS alırsam?

Game booster monitör önermişsin neyini açıklayayım 3K mesajın var böyle monitörlerin alınmayacağını bilmen gerek.
Hocam markanın kaliteli olmadığını fakat bu bütçedeki tek IPS model olduğunu özellikle belirttim. Kullanan 95 kullanıcının verdiği 4.7 yıldızın da sizin için bir önemi yok sanırım çünkü o insanlar bu ürünü satın alıp kullanıp memnun kalmış olsalar bile siz ürünün modelinden ve kullanıcı yorumlarından ziyade Marka adını görüp eksi basan birisi olduğunuzu gösteriyorsunuz.
1. Monster veya AMD ile alakalı konularda da muhtemelen marka adını görür görmez eksi atıp çıkan birisiniz gibime geliyor.
2. 3000tl bütçe olmasa ben de kendi kullandığım gibi üst kalite Samsung monitörleri önermeyi bilirdim.
Kendiniz ürün bile önermemişken gelip burda başkalarının önerilerine marka ismini görüp eksi basıp geçiyorsunuz. Eğer konuya bir katkınız olmayacaksa veya arkadaşa yardımcı olma niyetinde değilseniz mesaj kalabalıklığı yapmayın lütfen.

Hocam markanın kaliteli olmadığını fakat bu bütçedeki tek IPS model olduğunu özellikle belirttim. Kullanan 95 kullanıcının verdiği 4.7 yıldızın da sizin için bir önemi yok sanırım çünkü o insanlar bu ürünü satın alıp kullanıp memnun kalmış olsalar bile siz ürünün modelinden ve kullanıcı yorumlarından ziyade marka adını görüp eksi basan birisi olduğunuzu gösteriyorsunuz.
1. Monster veya AMD ile alakalı konularda da muhtemelen marka adını görür görmez eksi atıp çıkan birisiniz gibime geliyor.
2. 3000TL bütçe olmasa ben de kendi kullandığım gibi üst kalite Samsung monitörleri önermeyi bilirdim.
Kendiniz ürün bile önermemişken gelip burada başkalarının önerilerine marka ismini görüp eksi basıp geçiyorsunuz. Eğer konuya bir katkınız olmayacaksa veya arkadaşa yardımcı olma niyetinde değilseniz mesaj kalabalıklığı yapmayın lütfen.

Samsunga üst kalite dediğiniz anda sizinle tartışmaktan vazgeçtim ürünün sitesindeki yorumlara bakarak alışveriş yapıyorsunuz sanırım hatta "üst kalite" Samsung monitörünüzüde yorumlarına bakarak almış olmalısınız.
Cidden tartışmaya gerek yok ben uzatmayacağım sizde uzatmayın.

Samsunga üst kalite dediğiniz anda sizinle tartışmaktan vazgeçtim ürünün sitesindeki yorumlara bakarak alışveriş yapıyorsunuz sanırım hatta "üst kalite" Samsung monitörünüzüde yorumlarına bakarak almış olmalısınız.
Samsungsun üst kalite modeli yok yani. Tamam hocam sizinle tartışmak bile hataymış bunu anladım. İnsan karşısındaki ile bilgi alışverişi yapmak için tartışır. Sizin canınız sıkılmış kimin vaktini çalsam diye geziyorsunuz ortalıkta.

Hepsi'de ve Trendyol'da yazılan yorumların olumlu olmasının bir anlamı yok. E-ticaret ortamındaki yorumları referans almayınız. Monitör ve bu tip ürünlerde sıfır bilgisi olanların yorumlarını referans alıp önermek bize yakışmıyor. Bunun arkasına sığınıp yanlış bilgiyi baskılamak hiç doğru olmuyor. @Quistin lafım sana.

Konuya gelirsek. Ben konu sahibiyle başka bir konuda görüştüm zaten. İstediği özelliklerde monitör o bütçede bulunmadığını belirttim. Kendisi bana ASUS TUF'u sordu. Asus ürün burada. Bende alınabilir. Başka alternatif IPS yok dedim. Rampage ve GM bakma konusunu bile olamaz dedim konu kapandı. Tekrar konu açıp tartışmanın bir anlamı yok. Gerisi alıcıyı etkiler. Biz sadece yorum yaparız.

Yeni konular

Geri
Yukarı