3000 TL'ye Konsol önerisi

One Fat'de nerede hata gördünüz de alınmaz diyorsunuz? Kronik bir sorunu yok.

Nasıl yok? Basbayağı var hocam. Anlatamamak ile alakası yok. Ben zamanında Xbox konsol departmanında iş bile yapardım. Isınmasından tut kolay arızalanmasına kadar bir sürü sorunu var. Çok düşük ihtimal sorunsuz çıkıyor.

Anlatamadım hocam maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yok? Basbayağı var hocam. Anlatamamak ile alakası yok. Ben zamanında Xbox konsol departmanında iş bile yapardım. Isınmasından tut kolay arızalanmasına kadar bir sürü sorunu var. Çok düşük ihtimal sorunsuz çıkıyor.

Çok düşük ihtimal mi? Güldürmeyin hocam Xbox One fat alıp da sorun yaşayan gördünüz mü?

Çok düşük ihtimal mi? Güldürmeyin hocam Xbox One fat alıp da sorun yaşayan gördünüz mü?

Ben yaşadım. Asıl siz güldürmeyin. Hemde 2-3 konsolda yaşadım.

Ayrıca One kasa ilk çıkan One modeli. İlk çıkan kasaların istisnasız her konsolda sorunlu olduğunu konsollardan az çok anlayan insanlar bilir? Hala neyi diretiyorsunuz anlamıyorum.

Ben yaşadım. Asıl siz güldürmeyin. Hemde 2-3 konsolda yaşadım.

Ayrıca One kasa ilk çıkan One modeli. İlk çıkan kasaların istisnasız her konsolda sorunlu olduğunu konsollardan az çok anlayan insanlar bilir? Hala neyi diretiyorsunuz anlamıyorum.

Belki fikrinizi değiştirir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hala neye dayanark söylüyorsunuz anlamıyorum.

Belki fikrinizi değiştirir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hala neye dayanark söylüyorsunuz anlamıyorum.

Hayır fikrim değişmedi. Kaç tane One arızalandı elimde. Asıl siz mantıksız hareket ediyorsunuz. One alınmaz diyorum. Ha belki temizini veya iyi kullanılmışını bulur bak belki o zaman alınabilir.

Hayır fikrim değişmedi. Kaç tane One arızalandı elimde. Asıl siz mantıksız hareket ediyorsunuz. One alınmaz diyorum. Ha belki temizini veya iyi kullanılmışını bulur bak belki o zaman alınabilir.

Galiba dünyada Xbox One fat ile sorun yaşayan sizsiniz hocam.

Galiba dünyada Xbox One fat ile sorun yaşayan sizsiniz hocam.

Olabilir ama One teorik olarak da sorun yaratabilecek bir cihaz. Bunu ben demiyorum zaten. One S zaten One cihazını tıraşlamak için çıktı. İlk çıkan modeller zaten sorunlu oluyor genelde* Belki bu defa işler One için aynı değildir. Bir kez daha One alacağım. O zaman görürüz. 😅

Hocam artarsa Xbox One S çok iyi bir konsol F/P olarak artmaz diyorsanız PS 3 daha iyi bir seçenek bence veya tercih ederseniz düşük ihtimal de olsa Nintendo Switch Lite tarzı bir el konsolu bulabilirsiniz.

Hocam bütceyi 600 700 kadar daha arttırabilirsem one s alabiliyorum ki arttırırım bence şu an en iyi seçenek o
Hocam artarsa Xbox One S çok iyi bir konsol F/P olarak artmaz diyorsanız PS 3 daha iyi bir seçenek bence veya tercih ederseniz düşük ihtimal de olsa Nintendo Switch Lite tarzı bir el konsolu bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı