3000 TL'ye Laptop Önerisi

assein

Hectopat
Herkese selamlar, maksimum 3000 TL civarında olacak şekilde aşağıdaki özelliklerde laptop arıyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Almak istediğim laptoptaki kriterlerim aşağıda yazıyor.

• Hafif olması
  • Isınma problemi olmaması (En önemli aradığım kriter)
  • League of Legends'ı kaldırması,
  • RGB Klavye

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu özelliklerde bu fiyata bir laptop bulamazsam,en yakın laptop modelllerinide paylaşabilir misiniz ?Konuda yazmıştım ama moderatör arkadaş kaldırmış sanırım.

Bu özelliklerde bu fiyata bir laptop bulamazsam,en yakın laptop modelllerinide paylaşabilir misiniz ?Konuda yazmıştım ama moderatör arkadaş kaldırmış sanırım.

Aynı bütçe ile mi? Değilse üst limit nedir?
Bulduklarını yazabilirsin tekrar, normalde silinecek bir durum yok çünkü.

Laptop modeli paylaşmamıştım, eğer bu fiyatlarda aradığım özelliklerde laptop yoksa en yakın laptop önerilerini bekliyorum diye belirtmiştim.Fiyat olarak 3000'e en yakın tercihimdir.

RGB Klavye aradığım en önemli olmazsa olmazlardan.Teşekkür ederim.

RGB klavyeler oyun laptoplarında olur genellikle, oyun laptobu demek için de min. GTX 1050 olması gerekir, onlar da 5000'e yakın fiyatlardan başlar.
Oyun laptopları hafif de olmaz. Olanlar ya da öyle olduğunu iddia edilenler de ısınır çoğunlukla. Özetle 3 kriterin de karşılık bulmuyor.

Laptop modeli paylaşmamıştım, eğer bu fiyatlarda aradığım özelliklerde laptop yoksa en yakın laptop önerilerini bekliyorum diye belirtmiştim.Fiyat olarak 3000'e en yakın tercihimdir.

RGB Klavye aradığım en önemli olmazsa olmazlardan.Teşekkür ederim.
O zaman 2. El bir laptop alın o fiyata istediğiniz özellikte laptop BULAMAZSINIZ

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı