3000 TL'ye Samsung Telefon Önerisi

Bütçe
3000
3000 TL bandında bütçem. Oppo A73 ile karşılaştırdım buna karar verdim. Samsung, Huawei, Xiaomi gibi bilindik markalar içerisinde bir öneriniz var mı?

Oppo'da bilindik marka hocam zaten.

Saydığınız markalar arasından Huawei P40 Lite, Xiaomi Note 8 Pro veya 9s, Samsung'dan ise 3000 TL bütçeye önerim olmaz benim.

Bütçeyi 300 TL arttırıp Realme 7 alabilirsiniz. Oppo'nun alt firması olduğu için marka problemi yaşamazsınız. Yazılım ve yonga seti olarak da üzmez.

Hocam Realme, Oppo'dan ayrıldı diye biliyorum.

"Realme ilk olarak 2010 yılında Çin'de "Oppo real" olarak ortaya çıktı. 2018 yılında Oppo'dan ayrılana kadar bir alt marka olarak faaliyetlerini sürdürüyordu. Daha sonra BBK Elektronics altında kendi markasını kurdu."

Kaynak:Realme - Vikipedi.

Hocam Realme, Oppo'dan ayrıldı diye biliyorum.

"Realme ilk olarak 2010 yılında Çin'de "Oppo real" olarak ortaya çıktı. 2018 yılında Oppo'dan ayrılana kadar bir alt marka olarak faaliyetlerini sürdürüyordu. Daha sonra BBK Elektronics altında kendi markasını kurdu."

Kaynak:Realme - Vikipedi.
Hocam Trendyol gibi sitelerde halen oppoya bağlı gözüküyor hatta realme 7 pro Oppo 7 pro diye geçiyordu. Bu sebepten dolayı bu şekilde yazmıştım.
Bilgi için teşekkür ederim .Marka takıntınız yoksa realme 7 alınabilir.

Geri
Yukarı