3000 TL'ye sistem önerisi

%14 performans farkı için %70 fazla fiyat ödemek benim aklıma sığıyor arkadaşım. En azından 2-3 yıl daha fazla, daha performanslı kullanırım. Telefon değil ki bu 2 yılda bir değişecek.
Ayrıca Evo 840'ın sana yavaş olduğu bilgisini kim verdi ? Herkes yırtınıyor zorunda olmadıkça Sandisk almayın, bal gibi Samsung Evo 840 var diye. Sana nereden ulaştı bu bilgi ?
Ayrıca GTX 980 piyasaya çıktı diye bir şey dediğimi göremiyorum. Ön siparişi var. Piyasaya çıkmadı diye GTX 770 mi aldırsaydım arkadaşa 3000 TL bütçeye ? Asıl bu hangi akla sığar ?

Bu arada lütfen Türkçe öğren.
Oku ve öğren.
Samsung SSD'lerde Beklenmedik Sorun! - Technopat Haber

@Cemil Alp Monitör için bütçen ne kadar?

@owen_1 kardeş senin pc yi toplamak isterim öle diyosan burda kim haklı tam bilemiyorum ama bi sıkıntı var oda amd en sevmediğim ekran kartı modelidir oyüzden nvidia olsa onada bakarım. amd nin çok sorununu gördüm yakınlarımda hiçkimse amd yi tavsiye etmiyo.

@dnz003 monitör için 300-400 olabilir ama iyisi hd si falan olcaksa 100 200 tl daha fazla öder iyisinden alabilirim sorun deil 500 ü geçmesinde

@owen_1 Benim yazdığım mesajları tam olarak okumadan yorum yapıyor ilk topladığım sistemin altına yazmışım'ki GTX 770 koydum sen biraz bekle 970 koy diye ayrıca SANDİSK firmasını küçümsüyor hiç birşey'den anlamıyor ança konusuyor burda.

Siz i7 işlemci ve 3000 TL bütçe belirtiyorsunuz kalkıyo size amd sistem ve 3300 TL'ye sistem topluyor.

Bir'de kalkmış bana 840 evo'nun hatasını nerde gördünüz diyor bak heryer'de yazıyor bu sitede bile yazıyor link'de verdim.

Son düzenleme:
@dnz003 Allah aşkına söyle nereyi okumamışım ? Lütfen söyle.

Ayrıca EVO 840'larda bulunan hata yazılımsal ve herkes bu sorunu yaşamıyor.

3300 TL'ye GTX 980 koyuyorum. 3000 TL'ye GTX 770 veya 970 koyuyorsun.

Bu arada Intel ve Nvidia fanboyusun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı