3000 TL'ye SteelSeries mekanik klavye önerisi

Slaughter1

Hectopat
Daha fazla  
Red Switch tarzı sessiz bir mekanik klavye istiyorum. Özellikle SteelSeries diye belirtmemin sebebi set dizmek istiyorum. Kulaklık ve fare aldım sadece klavye kaldı. Bütçem 3000₺. 2.el falan da alabilirim önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden size söyleyeyim Apex 7 alırsanız verdiğiniz paraya pişman olursunuz. Işıklandırma ve OLED ekran tatlı fakat çınlama sesi bile var klavyede.

Red Switch tarzı sessiz bir mekanik klavye istiyorum. Özellikle SteelSeries diye belirtmemin sebebi set dizmek istiyorum. Kulaklık ve fare aldım sadece klavye kaldı. Bütçem 3000₺. 2.el falan da alabilirim önerilerinizi bekliyorum.
Apex 9 kullanan bir arkadaşım var memnun olduğunu söylüyor.

Hocam 3600e zorlarsanız Apex Pro mini Wireless var(kablosuz aynı zamanda) eğer bütçe yetmiyorsa Apex 9 mini.

Şimdiden size söyleyeyim Apex 7 alırsanız verdiğiniz paraya pişman olursunuz. Işıklandırma ve OLED ekran tatlı fakat çınlama sesi bile var klavyede.
Yani ekran falan aradığım özellikler değil aslında çınlama sesi olmasın temassızlık yapmasın bi süre sonra benim için yeterli.

Apex 9 kullanan bir arkadaşım var memnun olduğunu söylüyor.
Apex 9a baktığımda hep ya mini ya da tkl versiyonunu gördüm tam olanı yok mudur acaba bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı