3000 TL'ye Vatan'dan Zenfone 5 Alınır mı ?

Fatih Aktaş

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, sorum aynı başlıktaki gibi uzun süredir telefonu almak için parayı bekliyordum. Sonunda para geldi ama telefona zam geldi. Sizce biraz daha beklesem fiyat düşer mi ? Yoksa daha da yükselmeden gidip alayım mı ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneri için teşekkürler ben de Hepsiburada'dan 2700 tl civarına Zenfone 5 alıyorum ama babamlar internetten alışveriş yapmaya güvenmiyor. 300 tl daha fazla veririm telefon elimde olur diyor. :)

Yakın bir zamanda fiyatlarda düşüş olur mu ? Bu dolar kurundan kaynaklı
Elden almak şartsa Teknosa'dan Nokia 8 alabilirsiniz.
Nokia 8 Akıllı Telefon (Çelik Grisi) Fiyatı ve Özellikleri
Ek olarak şunlara bakmanızı öneririm:
Samsung Galaxy S7 Edge G935f Akıllı Telefon (Siyah) Fiyatı ve Özellikleri Destek bitmek üzere, fakat Zenfone 5'den daha iyi durumda.
Xiaomi Mi A2 64Gb Akıllı Telefon (Siyah) Fiyatı ve Özellikleri Zenfone 5'ten daha iyi bir cihaz.
Burada fiyat/performans olarak en mantıklısı Mi A2. Fakat mağazalarda bunu bulup bulamayacağınız hakkında bilgim yok.

Nokia 8, özellikleri felan güzel ama görünüşünü beğenmedim. Bu yeni görünümden dolayı aklımda Zenfone 5 var
Mesajımı güncelledim. Mi A2 modeline bakmanızı öneririm. O fiyata Snapdragon 835'li cihazlar varken sırf tasarım için Snapdragon 636'lı cihaza 3000 lira vermenizi önermem. Sırf tasarım için cihaz bakıyorsanız Mi A2 Lite alabilirsiniz marketlerden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı