3000 TL'ye Vatan'dan Zenfone 5 Alınır mı ?

LG V30+ Plus:
  • Kamera Çözünürlüğü: 16 MP
  • Dahili Depolama: 128 GB
  • RAM: 4 GB
  • CPU: 8 Çekirdekli
  • Ekran Çözünürlüğü: 1440x2880 (QHD+)
  • Batarya Kapasitesi: 3300 mAh + Hızlı şarj özelliği
  • Ön Kamera Çözünürlüğü: 5 MP
  • CPU: Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998

Mesajımı güncelledim. Mi A2 modeline bakmanızı öneririm. O fiyata Snapdragon 835'li cihazlar varken sırf tasarım için Snapdragon 636'lı cihaza 3000 lira vermenizi önermem. Sırf tasarım için cihaz bakıyorsanız Mi A2 Lite alabilirsiniz marketlerden.

Mi A2'nin özellikleri güzel ama bu dolar kurundan dolayı yapılan zamlar yakın zamanda düşmez değil mi ? Yani yakın zamanda indirim olmaz.

Teşekkürler hocam, gittiğim her mağazada Zenfone 5 yerine P20 Lite öneriyorlar, ama Zenfone 5 her türlü daha iyi diye biliyorum. O zaman yakın zamanda bir indirim olmayacak bu cihazlarda
2 yıllık zenfone 5 kullanıcısıydım ve değiştirdiğime inanılmaz memnunum telofon 4.ayda bozuldu garantisi vardı garantiye verdim tamir edemedik gibi bi şeyler söylendi ve o anki fiyatını önerdiler ama o anki fiyatıyla ben 200 küsür zararda oluyordum 4 aylık uğraşlarım sonucunda ürünü tamir edip geri yolladılar pil ömrü çok kötü ,android sürümüne hiç güncelleme gelmedi ama telefon arayüz olarak iyi tavsiye eder miyim HAYIR.

2 yıllık zenfone 5 kullanıcısıydım ve değiştirdiğime inanılmaz memnunum telofon 4.ayda bozuldu garantisi vardı garantiye verdim tamir edemedik gibi bi şeyler söylendi ve o anki fiyatını önerdiler ama o anki fiyatıyla ben 200 küsür zararda oluyordum 4 aylık uğraşlarım sonucunda ürünü tamir edip geri yolladılar pil ömrü çok kötü ,android sürümüne hiç güncelleme gelmedi ama telefon arayüz olarak iyi tavsiye eder miyim HAYIR.

Hocam sen eski model Zenfone 5'ten bahsediyorsun herhalde ama artık yeni modellerde sorun yaşayan yok denecek kadar azdır. Yeni modeli Zenfone 5 (ZE620KL) ama uyarıların için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı