300000 TL Araba Önerisi

Allah kolaylık versin inşallah kafandaki arabayı bulur ve alırsın dostum zamanında 2016 i30 Full paket sıfır yaklaşık 80bin civarına almıştık fiyatlara nolmuş böyle.
Yaklaşık 2.5 sene önce İstanbul Audi Eröz'de kalan son 3 A3 Sportback'den ikisini biz aldık. Babam ve arkadaşı yani. İndirimli fiyat olduğu için sanırım 110K civarı ödemiştik. Şimdi 270K civarında fiyat.
Arkadaş sıfır araç istediği için bu tarz öneriler yapıyoruz zaten. 300bine sıfır C200 vs olsaydı kimse civic falan almazdı yani.
Ben de sıfır almasına gerek yok diyorum. Alacağı 2020 model A3, Superb zaten 0-20K Km arası olacak.

Yaklaşık 2.5 sene önce İstanbul Audi Eröz'de kalan son 3 A3 Sportback'den ikisini biz aldık. Babam ve arkadaşı yani. İndirimli fiyat olduğu için sanırım 110K civarı ödemiştik. Şimdi 270K civarında fiyat.

Ben de sıfır almasına gerek yok diyorum. Alacağı 2020 model A3, Superb zaten 0-20K Km arası olacak.
Sıfır alınmamasına bende katılıyorum zaten. Ama A3 ya da 320i yerine 2020 superb, mondeo ya da C SUV tarzında bir araç alınabilir bence.

Sıfır alınmamasına bende katılıyorum zaten. Ama A3 ya da 320i yerine 2020 superb, mondeo ya da C SUV tarzında bir araç alınabilir bence.
Üstte zaten Sedan ağırlıklı birçok öneri yaptım arkadaş Sedan bakıyor diye. C SUV/SUV olayına gireceksek de yardımcı olabilirim ama üstte attığım araçlardan hiçbiri üzmez arkadaşı.
Siz 3,4 yaşında ki arabalardan bahsediyorsunuz biz sıfır. :)
Don almıyorsunuz, araba alıyorsunuz hocam.

Arkadaş sıfır araba zevkini tatmak istiyorum demiş. Bizde sıfır öneriyoruz onun haricinde 300.000 TL'ye 2009,2008 Range Rover'da alabilir. 11 yaşında ki arabaya binmekle sıfır arabaya binmek aynı şey değil.
Konuyu çarpıtmanıza gerek yok, ben maksimum 3 yaşında bir araç önerdim. 11 yaşında değil. Zaten alacağı 0-20K Km arasındaki temiz* araçların hepsi sıfır zevkini verecek merak etme.

Tabii ki, 300K civarına 5-10K kilometrede 2019-2020 full A3ler var. Hem sedan hem sportback.
Arkadaşa küçük gelirse 2017 A4 de alınabilir.
Ben birkaç örnek atayım yine de:
Bu araçların hiçbiri seni üzmez,

Bu araç 5 yaşında bilginiz olsun hocam. :)
Birde konuyu saptıracak birşey yok hocam hepimiz biliyoruz ki BMW, Mercedes, Audi gibi markalar Ford veya Skoda'dan çok daha kaliteli.

Arkadaşlar dizel konusunda da soru işareti var kafamda. Avrupada yasaklanmaya baslamış. Çoğu marka üretmeyi bırakmış. Şimdi alınan bir dizel ileride ikinci el fiyatını çok kaybedecek deniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı