1.8 milyon TL araba önerisi

Ben de aynı fikirdeyim r-line Tiguan'da sahibiyiz annemde araç. Elektrikli bagaj bile yoktu. 2023'e eklenmiş sanırım o da segmentinden geri kalmasın diye. Şaka gibi.

Biz r-line tiguan alacaktık sıfır. Baktık elektrikli koltuk bile yok. Opsiyon alınca 2.5 milyon liraya geliyor.2.5 milyon liraya C segmenti boş 1.5 motorlu arabaya verilmez. Çok şık bir araç kabul ediyorum ama fiyatına asla değmez.

Babam e 200 de sürdü bir süre beğenmedi kısa süreliğine bir düşük segment olan super b yi denedi E200D den daha çok sevdi bende kullandım çok güzel araba öneririm.

Bunu da abim sürdü bir ara 4x4 2020 modeldi bu 4x2 ama yeni kasa 4x4'ler çok pahalı bunu attım ilanlar örnek amaçlı fiyatlara bakılarak koymadım.

408 kullanıyorum fakat 1.2 motor olması cidden üzücü. Yoksa donanımından tut her şeyi on numara araç. 2. olarak tucson derim fakat şanzıman sorunu çeken arkadaşım vardı hatta geçen hafta arabayı servise verdi. Öğle vakti yüksek bir yere yokuş yaparken yağ sıcaklığı uyarısı verdi ve stop ederek yolda kalmış.

408'den memnun musun peki 1.2 olması sorun değil benim için. Şanzıman geçişleri olsun mekanik yürüyeni olarak ve ataklık olarak nasıl. Önerir misin?

408'den memnun musun peki 1.2 olması sorun değil benim için. Şanzıman geçişleri olsun mekanik yürüyeni olarak ve ataklık olarak nasıl. Önerir misin?
Valla sınıfında daha dolusu yok eğer motoru senin için sorun değilse. Çıtır bi yazılımla eli yüzü toparlanır gibi. Rahat ve konforlu. EAT8’e diyecek hiçbir şey yok zaten canavar gibi şanzıman. Aynı varyasyonu 1.5 dizel rifter GT’mizde de kullanıyoruz.

Geri
Yukarı