3000TL monitör tavsiyesi

Bütçe
3000
Yani korkutmak istemem ama AW2521HF bu modeli iade edip TN panel ile devam ettim IPS'e tam gözüm alışamadı.

Yani korkutmak istemem ama AW2521HF bu modeli iade edip TN panel ile devam ettim IPS'e tam gözüm alışamadı.

Monitörde pek tatlıymış. Hocam alışmakta zorluk yaşayacağımı düşünmüyorum nedense çünkü sürekli baktığım telefonun ekranıda IPS ne gibi bir zorluk çıkar ki?

Bunda G-Sync stabil çalışmıyordur. G-Sync istiyorsanız LG alabilirsiniz.

İstiyorumda korkuttu hocam forum beni 😂 LG'nin bu modelinden korkmaya başladım. Halihazırda kullandığım monitör LG şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım hala da yaşamıyorum ama değiştirmek gerekiyor artık. Almışken düzgün bir şey almak istiyorum ama limitim 3-3.5 arası.

Buna bakabilirsiniz. 2758' de yırtılma vardı ama bunda yok sanırım. Düzelmiştir herhalde, zaten bi' sorun olursa Amazon alıyor hemen iade.
Bundan vazgeçtim bariz gecikmesi var.
İstiyorumda korkuttu hocam forum beni 😂 LG'nin bu modelinden korkmaya başladım. Halihazırda kullandığım monitör LG şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım hala da yaşamıyorum ama değiştirmek gerekiyor artık. Almışken düzgün bir şey almak istiyorum ama limitim 3-3.5 arası.
Yok hocam alabilirsiniz farketmezsiniz bile.

İtopya'da indirimde.

Eyvallah çok teşekkür ederim 1 saat içinde karar vereceğim inşallah 😂
Bundan vazgeçtim bariz gecikmesi var.

Yok hocam alabilirsiniz fark etmezsiniz bile.

Gecikme nasıl 1ms yazmıyor muydu? İndirimde zaten büyük ihtimal onu alacağım hocam canım sağ olsun her türlü şu an kullandığım monitörden iyidir bence?

Çok teşekkürler hocam. Peki IPS parlaması yaşarsam iade talep edebiliyor muyum?
Resimde ki gibi aşırı bir parlama varsa tabii ki iade edebilmen gerek. Vatandan aldığım monitörde parlama sorunu vardı ve iade edip yenisiyle değiştirebildim. O fiyat aralığında istediğin özelliklerde alabileceğin en uygun monitörü belirtmişsin. Ürün hakkında daha fazla kullanıcı yorumu arıyorsan amazondan bakmanı tavsiye ederim. Amazon.com: Customer reviews: LG 27GN800-B 27 Inch Ultragear QHD (2560 x 1440) IPS Gaming Monitor with IPS 1ms (GtG) Response Time / 144Hz Refresh Rate and NVIDIA G-SYNC Compatible with AMD FreeSync Premium - Black

Dosya Ekleri

• IMG_3921.jpg
    IMG_3921.jpg
    141,9 KB · Görüntüleme: 17
Resimde ki gibi aşırı bir parlama varsa tabii ki iade edebilmen gerek. Vatan'dan aldığım monitörde parlama sorunu vardı ve iade edip yenisiyle değiştirebildim. O fiyat aralığında istediğin özelliklerde alabileceğin en uygun monitörü belirtmişsin. Ürün hakkında daha fazla kullanıcı yorumu arıyorsan Amazon'dan bakmanı tavsiye ederim. Amazon.com: Customer reviews: LG 27GN800-B 27 Inch Ultragear QHD (2560 x 1440) IPS Gaming Monitor with IPS 1ms (GtG) Response Time / 144Hz Refresh Rate and NVIDIA G-SYNC Compatible with AMD FreeSync Premium - Black

Çok teşekkür ederim hocam bunu almaya karar verdim peki bu neden daha ucuzdur bilginiz var mı?

Geri
Yukarı