3000TL sessiz laptop tavsiyesi

mr_hidir

Hectopat
Merhabalar benim masaüstü sistemim var şükürler olsun oyun oynama amaçlı değil de sağa sola götürme ve orada olan işlerimi görmek için bir laptop bakıyorum elimde Haier AI7D laptop var artık yavaşladı ve fan sesi çok sinir bozucu ve sizlere sormka istredim fan sesi rahatsız etmeyecek hatta mümkünse hiç olmayacak (pasif soğutma ile) bir ara da şeyi düşündüm bu Lenovo'nun katlanır dokunmatikli vs. Laptopları var ya ama onlarda galiba menteşe problemi oluyormuş ondan caz geçtim bilgisi olan var mı onlar nasıl? Bir ara da şeyi düşündüm MacBook alıp Windows yüklesem nasıl olur dedim ama bilemedim dediğim gibi oyun pek oynamam ama yine CS vs gibi düşük gereksinimli oyunlar da kaldırsa tadından yenmez bütçe 3.000 civarı biraz aşabilri sorun değil bir tablet al demeyin lütfen bana Windows lazım şart.

3000 liraya düzgün laptop kalmadı... Elinizdeki laptop özellik olarak size yetiyorsa, fan temizliği ve termal macun değişimi ile sessiz hâle getirebilirsiniz.

3000 liraya düzgün laptop kalmadı... Elinizdeki laptop özellik olarak size yetiyorsa, fan temizliği ve termal macun değişimi ile sessiz hâle getirebilirsiniz.
evet 0 olarak kalmadı vatana büyük bir ümit ile gittim 9.000 liranın altında laptop bulamayınca üzüntüyle ayrıldım ve sahibindende laptop kovalıyorum şu sıralar

Lenovo'nun katlanır dokunmatikli vs. laptopları var ya ama onlarda galiba menteşe problemi oluyormuş ondan caz geçtim bilgisi olan var mı onlar nasıl?

Şu an Lenovo yoga 720 15ıkb kullanıyorum muhteşem bir cihaz oyun oynarken biraz ısınıyor ama hiç fan sesi yok ve menteşe sorunu falan da yok merak etmeyin. Dokunmatik ekranı ise muhteşem işe yarıyor hem de bu pandemi döneminde canlı derslerde ve ödevlerde çok fazla işime yarıyor. Fakat onlar 3000TL bandında değil.

dediğim gibi ahım şahım olması gerekmiyor 3.nesi i7 de işimi görür vide vs vs izleyeceğim ama model belirleyemedim kafamda
Şu an Lenovo yoga 720 15ıkb kullanıyorum muhteşem bir cihaz oyun oynarken biraz ısınıyor ama hiç fan sesi yok ve menteşe sorunu falan da yok merak etmeyin. Dokunmatik ekranı ise muhteşem işe yarıyor hem de bu pandemi döneminde canlı derslerde ve ödevlerde çok fazla işime yarıyor. Fakat onlar 3000TL bandında değil.

Kaç TL bandındalar acaba

Şu an kullandığım Lenovo Vatan'da 17.000 TL ama gerçek fiyatı değil. Lenovo thinkbook var dış tasarımı bence *** gibi ama dokunmatik olması iyi bir artı. Lenovo thinkbooklar ise 7000TL bandında.
Önerim bu dur. Hem tasarımı, hissiyatı, klavyesi, işlemcisi, ekran kartı ve malzeme kalitesi muazzam bir laptop. Bende bunun i7 1065G7 modelini alacağım tavsiye ederim çok zarif bir tasarımı var aşık oldum ben. Fakat ben 5000TL'yi geçemem diyorsan AMD işlemcili öneririm. Hem de Vega 8 ile CS:GO tarzı FPS oyunlarını rahatça oynarsın. Kuzenime bu laptopu almıştık çok iyi oyunlarda performansı falan malzeme kalitesi ve adaptörünün çok minik olması da bir artısı önerim budur eğer fazla bütçemi aşamam diyorsanız.

Son düzenleme:
Linkte hata var ama düzeltmeniz mümkün müdür
Şu an kullandığım Lenovo Vatan'da 17.000 TL ama gerçek fiyatı değil. Lenovo thinkbook var dış tasarımı bence *** gibi ama dokunmatik olması iyi bir artı. Lenovo thinkbooklar ise 7000TL bandında.
Önerim bu dur. Hem tasarımı, hissiyatı, klavyesi, işlemcisi, ekran kartı ve malzeme kalitesi muazzam bir laptop. Bende bunun i7 1065G7 modelini alacağım tavsiye ederim çok zarif bir tasarımı var aşık oldum ben. Fakat ben 5000TL'yi geçemem diyorsan AMD işlemcili öneririm. Hem de Vega 8 ile CS:GO tarzı FPS oyunlarını rahatça oynarsın. Kuzenime bu laptopu almıştık çok iyi oyunlarda performansı falan malzeme kalitesi ve adaptörünün çok minik olması da bir artısı önerim budur eğer fazla bütçemi aşamam diyorsanız.

Geri
Yukarı