3000TL sessiz laptop tavsiyesi

Bunu kaçırmayın derim.

Bu da var.

Şu an Lenovo yoga 720 15ıkb kullanıyorum muhteşem bir cihaz oyun oynarken biraz ısınıyor ama hiç fan sesi yok ve menteşe sorunu falan da yok merak etmeyin. Dokunmatik ekranı ise muhteşem işe yarıyor hem de bu pandemi döneminde canlı derslerde ve ödevlerde çok fazla işime yarıyor. Fakat onlar 3000TL bandında değil.

Hocam merhaba Lenovo yoga 720'yi araştırırken size rastladım birkaç soru sorsam mahsuru olur mu? Onenote kullanıyorum. Alma amacım 4K video editi yapmak not almak ve CS:GO olmazsa olur Witcher. Şuana kadar herhangi bir sorun yaşadınız mı? Ve Premiere Pro'da 4K da bir sorun yaşar mıyım sizce. Çok soru sordum kusura bakmayın yanıtlayabilirseniz çok sevinirim. Birde son olarak defter gibi katlanabiliyordu değil mi?

Hocam merhaba Lenovo yoga 720'yi araştırırken size rastladım birkaç soru sorsam mahsuru olur mu? Onenote kullanıyorum. Alma amacım 4K video editi yapmak not almak ve CS:GO olmazsa olur Witcher. Şuana kadar herhangi bir sorun yaşadınız mı? Ve Premiere Pro'da 4K da bir sorun yaşar mıyım sizce. Çok soru sordum kusura bakmayın yanıtlayabilirseniz çok sevinirim. Bir de son olarak defter gibi katlanabiliyordu değil mi?

Şimdi Lenovo yoga 720 eski bir laptop 2017'de çıkmıştı sanırım. Bu yüzden onu almak mantıksız ki zaten 4K edit yapacağını sanmıyorum. İşlemcisi i7 7700HQ, ekran kartı GTX 1050 istediğinizi oyunları açar fakat almanızı önermem. Zaten sıfır satan hiçbir yer görmedim ben. Eğer başka bir şey alma imkanınız varsa konu açın beni de etiketleyin. Orada size yardımcı olurum. Kalemi var ve katlanabiliyor.

Geri
Yukarı