300TL kulaklık önerisi

Furkan___

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar amatör olarak oyun oynuyorum ve müzik dinliyorum. Bunlar için kulaklık arıyorum. Ben kaliteli kulaklıklar ucuz olmadığı için Game Booster H12 ya da Anker Soundcore Vortex adlı kulaklığı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada 7.1 olursa sevinirim.

Rampage'in çoğü ürünü kalitesizdir ancak Drop Plus için aynısını söyleyemezsiniz. Fiyatına göre gayet iyi bir kulaklıktır, araştırırsanız görürsünüz. İncelemesini de yapmıştım:

Son sayfalara giderseniz rehberimle alan kişilerin memnuniyetini görebilirsiniz.

Bu konuda ise HS60 Pro'nun daha iyi olduğunu düşünüyorum. Tamam, Drop Plus iyi hoş da arada fiyat farkı da var. Bu arada Drop Plus'ı alma gibi bir niyetiniz varsa üstte attığım linklerden yararlanabilrisiniz.
E900 Pro'ya bakmanı öneririm. 500-600₺ kulaklık kadar kaliteli bence.

Benim attığım Air SE değil ki, çıkarılabilir mikrofona sahip Air II olan. Yoksa biliyorum.

Benim attığım Air SE değil ki, çıkarılabilir mikrofona sahip Air II olan. Yoksa biliyorum.

Attığım linkteki kulaklığı alan birisi yorumlarda bu fotoğrafı atmış. Mikrofonu çıkarılabiliyor attığım modelin.

Ekran Alıntısı 3.PNG

Geri
Yukarı