300TL mouse önerisi

Bütçe
+300

efedddd

Centipat
Selam. Oyun amaçlı bir mouse arıyorum. Elim biraz büyük fakat küçük mouse kullanınca bir sorun yaşamıyorum. (Corsair Katar Pro kullanıyorum.) Bütçe konusunda ise 300 civarı düşünüyorum bütçeyi bir miktar arttırabilirim.

Corsair Katar Pro da güzel bir mouse yine de değiştirmek istiyorsanız Logitech G102/203 bakabilirsiniz.

HyperX haste önerecektim birkaç gün önce 420TL'ye alınabiliyordu Amazon'dan şu an alınmıyor. 300TL'ye mouse alırsan şu an kullandığın fareden fazla bir farkı olmayacaktır.

Kullandığın mouse, Logitech G102 ve G203'ten sensör olarak daha iyi, daha kötü bir fareye geçmiş olacaksın. Bloody'den de mouse alınmaz.

HyperX haste önerecektim birkaç gün önce 420TL'ye alınabiliyordu Amazon'dan şu an alınmıyor. 300TL'ye mouse alırsan şu an kullandığın fareden fazla bir farkı olmayacaktır.

Bunun ben de farkındayım. Daha üst seviye bir fareye geçmek gibi bir amacım yok. İhtiyaçtan dolayı yeni mouse alıyorum.

Elin büyükse ve hafif bir mouse istiyorsan SMX R111 önerebilirim. Şu an kullanıyorum ve gayet memnunum.

Bunun ben de farkındayım. Daha üst seviye bir fareye geçmek gibi bir amacım yok. İhtiyaçtan dolayı yeni mouse alıyorum.
Bütçen varsa bunu alabilirsin. Gaming gecesinde 400TL idi ama şu an artmış biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı